Покращення вже настало

2 февраля 2013, 19:51
0
314

Уряд влади (читай кишеньковий уряд Януковіча) постійно рекламує своє піклування про населення України та особливо про підвищення заробітної плати бюджетникам.


Не є таємницею для всіх, яке та для кого покращення, широко розрекламоване Патрією регіонів настало. Уряд влади (читай кишеньковий уряд Януковіча) постійно рекламує своє піклування про населення України та особливо про підвищення заробітної плати бюджетникам.

Кожного дня з голубих телеекранів, провладних газет та радіоефірів ми чуємо про підвищення заробітних виплат лікарям, вчителям. Цифри пересічних людей тішать, а в знедолених пенсіонерів викликають зависть.

Проте насправді все відбувається по-іншому.

Чи зростає зарробітня плата?

Давайте поглянемо на цифри. Мені в руки попав цікавий документ, на якому можемо легко відслідкувати чергове, розрекламоване, підвищення.

Довідка, видана педагогові показує, що у грудні нараховано на 41.84грн більше ніж у листопаді та жовтні. Але у графі податки стягнуто на 40,8 грн більше. Таке знaчуще підвищення насправді виявилось лише на 1.04грн більшим.

Як тут не пригадати знайомий вираз: Одна рука дає, а інша забирає.

Але покращення настає. Жити стало краще.

Жити стало веселіше.

P.S. Мені прикро за народ, який заслуговує таку владу.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.