НРКУ закликали терміново відновити мовлення українського радіо

7 февраля 2013, 15:19
Владелец страницы
інженер (Dipl.-Ing.)
0
287

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення закликала НРКУ терміново відновити мовлення українського радіо

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення закликала НРКУ терміново відновити мовлення й готова разом із НРКУ та Держкомтелерадіо знаходити шляхи виходу з кризи.

Національна радіокомпанія не має права нехтувати інтересами слухачів, порушуючи умови ліцензій – говориться в заяві.

5 лютого 2013 року сталася безпрецедентна в історії незалежної України подія – з ініціативи Національної радіокомпанії України припинили мовлення УКХ-передавачі всіх трьох її каналів без попереднього оголошення та запобіжних заходів. Без інформації залишилися передусім незахищені верстви населення у віддалених регіонах України. Це особливо небезпечно напередодні ймовірної весняної повені, коли радіо залишається єдиною системою оповіщення при виникненні надзвичайної ситуації.

Проблеми з фінансуванням державних мовників були завжди. Бракувало коштів на оновлення обладнання, виробництво сучасного програмного продукту, оплату розповсюдження сигналу. Але вирішення основного завдання – інформування населення на всій території України – ніколи не ставилося під сумнів. І ось – сталося. Один коментар із Інтернету: «У роки війни радіо говорило. Нині – мовчить».

Національна рада закликає НРКУ терміново відновити мовлення й готова разом із НРКУ та Держкомтелерадіо знаходити шляхи виходу з кризи.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: НРКУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.