Савік Шустер - гомофоб?

9 февраля 2013, 10:19
журналіст
0
385

Для ведучого "Шустер-live" стало традицією насміхатися над "нетрадиційністю" Олега Ляшка.

Черговий такий випадок стався на минулому ефірі, коли народний депутат України вступив у полеміку з російським імпер-шовіністом Костянтином Затуліним. Натяки Шустера, як завжди, були прозорі й зрозумілі для аудиторії.

Цікаво, а чи наважився  б ведучий з громадянством країни ЄС на подібне регулярне кепкування, якби вів ток-шоу на телебаченні якоїсь з європейських держав? Про толерантність до людей нетрадиційної сексуальної орієнтації в Європі зауважив і сам Ляшко.

Свого часу Шустер виступив обличчям громадської компанії в Україні "Стоп расизм!". Чи не пора організовувати спеціальну публічну акцію відносно його персони за назвою "Гомофобії - ні!"?

І чого ж мовчать всі ті, які дружно заходилися протестувати проти гомофобського закону, розробленого депутатами ВР минулого скликання? Адже поведінка Шустера перебуває в руслі якщо не букви, то духу цього законопроекту. Це наочне втілення побутової гомофобії, та ще й трансльованої на широкий загал! Роблять вигляд, що нічого "такого" не помічають?

Чи захисники прав сексменшин не наважуються на критику через національність Шустера, і вони бояться, щоби їх раптово не записали в антисеміти?

Вочевидь, для ліберально-демократичної братії зручніше критикувати за гомофобію комуністів і "свободівців", проводячи відповідні ідеологічні паралелі. Це можна, а от євреїв за це ж саме, та ще й таких "визначних" - зась.

Може іудеї в Україні взагалі поза будь-якою критикою? А це що за "закон" такий? Ким і коли затверджений?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.