З львівського депо виїжджає трамвайчик - а при виїзді полтавський зайчик...

15 февраля 2013, 18:09
0
302
З львівського депо виїжджає трамвайчик - а при виїзді полтавський зайчик...

Міліції до всього є діло, навіть до трамваїв у Львові. Люди в погонах переповнилися відповідальністю за технічний стан трамваїв.

Міліції до всього є діло, навіть до трамваїв у Львові. Люди в погонах переповнилися відповідальністю за технічний стан  трамваїв.  Через не той колір поворотників, чи стару фарбу можуть заблокувати виїзд,  на лінію не випустити. Ось як важлива для безпеки дорожнього руху облуплена фарба!

Все дуже принципово, дарма, що транспорт  роками не оновлюється, ремонтується виключно власними силами працівників депо. 

Але, як відомо, безвихідних ситуацій у природі не існує. І у цьому випадку вихід є - помірна ціна у 20 гривень на місяць з кожного водія трамваю. Як правило водії львівських трамваїв майже всі безпорадні, залякані правоохоронними органами бідні жінки.

За інформацією з моїх власних  джерел, міліція УМВС Львівської обл., при цьому не гребує звичайним здирництвом.  За  20 грн. абонементської місячної плати  люди в погонах можуть перейнятися проблемами трамвайників і заплющити очі на деякі дрібні технічні деталі на виїзді з комунального депо.  

Що ж, вочевидь зарплата водія трамваю у 1700 грн. на руки, яка виплачується з величезною затримкою та невеликими частинами, декому спокою таки не дає.

Трамвай у Львові з’явився ще 1894 року, кажуть, раніше, ніж у багатьох європейських столицях. Але навряд чи знав він у своїй історії такі ганебні приклади.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.