"Регіони" хочуть вижити з "Інтера" Анну Безулик?

18 февраля 2013, 11:21
журналіст
0
300

Представники Партії регіонів вдруге поспіль проігнорували запрошення на ефір ток-шоу "Справедливість".

Така поведінка регіоналів, що набуває ознак системності, може бути маневром, спрямованим на усунення Ганни Безулик від ведення програми. Відмова партійців від участі в суспільно-політичному ток-шоу може стати для нового керівництва "Інтера" формальним приводом, аби замінити ведучу більш підходящою кандидатурою заради розширення політичного спектру учасників передачі й забезпечення відповідного плюралізму думок.

На практиці ж, звісно, це означатиме заміну Безулик значно лояльнішим до ПР модератором ефіру, зокрема, як варіант, тим самим перевіреним часом Євгеном Кисельовим, який зараз очолив інформаційну політику "Інтера". Як відомо, російського легіонера вважають людиною глави адміністрації президента Сергія Льовочкіна, котрий після продажу "Інтера" Хорошковським став одним з основних акціонерів каналу.  
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.