Україномовну Безулик на "Інтері" замінили російськомовним Шустером

19 февраля 2013, 18:24
журналіст
0
344

Те, що "РесПубліканку" у зв'язку зі змінами власників "Інтеру" і приходом на канал нового керівництва посунуть, передбачали багато хто. Питання було коли саме і ким замінять.

Як я припускав у своєму блозі "Регіони" хочуть вижити з "Інтера" Ганну Безулик?", так і сталося. На превеликий жаль. Те, що "РесПубліканку" у зв'язку зі змінами власників "Інтеру" і приходом на канал нового керівництва рано чи пізно посунуть, передбачали багато хто. Тут не треба бути особливим Нострадамусом.

Здобутком своєї інтуіції вважаю ось це:

"Систематична відмова предстаників ПР від участі в суспільно-політичному ток-шоу "Справедливість" може стати для нового керівництва "Інтера" формальним приводом, аби замінити ведучу.

Як відомо, представники Партії регіонів вдруге поспіль проігнорували запрошення на ефір ток-шоу "Справедливість".

Така поведінка, що набуває ознак системності, може бути маневром спрямованим на усунення Ганни Безулик від ведення програми. Відмова партійців від участі в суспільно-політичному ток-шоу може стати для нового керівництва "Інтера" формальним приводом, аби замінити ведучу більш підходящою кандидатурою заради розширення політичного спектру учасників передачі й забезпечення відповідного плюралізму думок.

На практиці ж, звісно, це означатиме заміну Безулик значно лояльнішим до "януковичів" модератором ефіру..."

Щоправда, помилився у персоні: думав, що до ефіру повернеться сам Кисельов. А в усьому іншому поцілив точно, перед усе в своїй версії того, що "регіони" перестали ходити не просто так, і стосовно мотивації можливої кадрової ротації. Адже "необхідність підвищення рейтингів політичного мовлення", як сказано в "Інтерівському" прес-релізі - це те ж саме, про що я, власне, і писав.

Отже, черговим місцем застосування шустерівських талантів став "Інтер", де він раніше вже був.

Вчергове доводиться констатувати як комфортно і зручно працювати на українському ТБ російськомовним євреям, що не володіють українською та навіть не мають українського громадянства. І при цьому мають совість звинувачувати українців в Голокості, час від часу висловлюючи непокоєння зростанням антисемітських настроїв в країні.

Бо саме такі от, зрештою, й отримують професійні преференції на одному з провідних каналів України в змаганнях з українками, які не цураються рідної мови і на відміну від конкурентів-легіонерів, не заплямовані політичною ангажованістю й непрозорістю комерційних стосунків з "біло-блакитними" олігархами.

Прем'єра "Справедливості" наразилася на чимало критичних зауважень, серед яких чи не основним був жорсткий часовий регламент передачі. Встановленим в студії таймером, що висить домокловим мечем над учасниками програми та психологічно тисне на глядачів, дорікав і я. Але ж замінили Безулик Шустером зовсім не через це.

А той залюбки прийняв запрошення, розуміючи що по суті отримав його через Кисельова-Бенкендорфа від глави адміністрації президента Льовочкіна. Отже знає, чим заслужив від антиукраїнської й антидемократичної влади таку честь і шану.

Ляшко, як підеш до Шустера, не забудь свої вила! Інакше, навіщо вони тобі взагалі?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.