"Леніни" в Україні - це все одно, що "гітлери" в Ізраїлі...

24 февраля 2013, 11:19
журналіст
0
693

...у Тель-Авіві, Натанії, Хайфі, Єрусалимі. Як частина єврейської історії. В пам'ять про Голокост

Харківський мер-красень, з досить характерним й типовим для сучасної влади в Україні обличчям, на "Шустер-live" пригрозив ламати руки і ноги за руйнації пам'ятників леніну, а також запропонував свої власні гроші на відновлення поваленого українськими патріотами "ілліча" в Охтирці.

Напад антиукраїнського сказу "сучого пса", як Геннадій Адольфович звернувся колись при телекамерах до одного зі своїх підлеглих в мерському "звіринці", в міру сил був підтриманий ведучим, який раптово перервавши роль модератора ефіру, заходився повчати з екрану не лише "свободівців", а й всіх українців, як вони мають цивілізовано ставитися до "частини своєї історії". Примітно, що таке з Шустером трапляється далеко не вперше, і що найцікавіше, "прориває" Савіка саме на "Свободу".

Щоправда, приклад навів не дуже вдалий - з Муссоліні в Італії.

По-перше, якщо згадка про "дуче" там і присутня, то не у вигляді пам'ятників, а будь-яке "незле, тихе слово" про доморощеного фашиста № 1, навіть коли воно йде з вуст Берлусконі, піддається нищівній критиці й засудженню як в Італії, так і в усій Європі. Про що справедливо зауважив народний депутат України від "Свободи", натхненник й організатор знесення охтирського леніна Ігор Мірошниченко.

А я б зі свого боку додав, що для Італії Муссоліні, хоча і "сучий син" чи то "пьос смердящій", але таки свій. При чому ж тут вождь світового пролетаріату до України? Що його ріднить з українцями? Хіба що ненависть до них, війна проти державності і червоний терор.

То ми за це його маємо вшановувати? Берегти як "частину історії"? А чому б тоді Геннадію Адольфовичу та Шустеру не запропонувати Ізраїлю попіклуватися в тому ж самому контексті про Гітлера? "Вшанувати" його за Голокост. Він же так "старався". Невже не заслужив згадки про себе в пам'ятниках і назвах вулиць ізраїльських міст: Тель-Авіва, Натанії, Хайфи, Єрусалима і так далі?

Якщо таке кощунство не годиться для Ізраїля, то чому має бути нормою у нас, в Україні? І якого біса українцям про це впарюють на українському ж телебаченні? Чи не забагато всіляких "геп" назбиралося в одній студії та ще й з такими глибоко зневажливими для національної честі й гідності українців антидержавницькими поглядами?

Як на мене, то світові цілком досить і одного Ізраїлю, як, власне, і України. І зовсім не обов'язково, аби телебачення однієї країни перетворювати на телебачення іншої.

А ще мене дивують насаджувані паралелі між пам'ятниками леніну і Бандері. Мовляв, якщо почнуть зносити "іллічів", то така ж доля очікує й провідника ОУН. Побійтеся Бога! Один нищив незалежність України, а другий виборював її! Тому позбавлятися леніних - це є законним актом відновлення історичної справедливості, який слід лише вітати, а руйнація пам'ятників Бандері - це антиукраїнський злочин, що має відповідним чином каратися.

Так воно і буде. Не за нинішньої влади, так за наступної, яка прийде на зміну  українофобському режиму кримінальної тиранії.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.