Україні - "Що? Де? Коли?", а не "Что? Где? Когда?"!

25 февраля 2013, 11:44
журналіст
0
499

У ведучого "українського" інтелектуального клубу "Что? Где? Когда?", що зараз іде на 1+1, вистачає української лише на декілька речень підводки. Оце так "інтелект"...

І не соромно йому? Ця програма покликана пропагувати ерудицію, освіту, знання. А чому ж це на українську не розповсюджується? Адже "Що? Де? Коли?" йде на українському телеканалі за участю українських гравців і дивляться її українські глядачі. То в чому ж причина відсутності в передачі рідної мови українців?

В мене є два варіанти. Або "господіну ведучому" клепки не вистачає опанувати україську для вільного спілкування, тоді яке він має право вести інтелектуальне шоу? Або ж це показовий акт з презирства до державної мови і пропаганда "руского міра". В такому випадку йому теж не місце в українському ефірі. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.