"ПОПконвеєр" на М1 - конвеєр мовної шизофренії

3 марта 2013, 10:08
журналіст
0
683

У новій програмі Першого музичного ведучий Дмитро Обрізан говорить українською, а його партнерка Поліна Логунова - російською. Чому і хто так розпорядився?

"ПОПконвеєр" в ефірі М1 став черговою програмою на українському ТБ, яка пропагує мовне роздвоєння. Дивитися таку передачу психолгічно надзвичайно важко. Це все одно як писати блог відразу двома мовами: одне речення українською, інше - російською. Хто б назвав нормальним такого автора? І як довго витримали б читачі?

Те ж саме і щодо телевізійної двомовності. Коли це дивишься і слухаєш - в мізках щось нездорове відбувається. Постійний дисонанс.

Ну навіщо було робити партнерку Обрізана в "ПОПконвеєрі" російськомовною? Що чим хоче сказати редакція? У такий спосіб канал запопадливо розшаркуєтья перед українофобами ківаловими-колесніченками? Так навіть у їхньому недолугому антиукраїнському мовному законі російській надається статус лише регіональної, а не державної.

М1 - ввсеукраїнський канал. Він мовить на всій території  ДЕРЖАВИ Україна, а не в окремо взятих регіонах. Отже, якщо в нього всеукраїнське покриття, то повинен вести мовлення тією мовою, яка має в країні державний статус - українською. Хіба не логічно? Інакше, чому тоді не англійською, фрацузькою, німецькою і т.д.?

Може М1 хоче цим сказати, що російськомовні не розуміють Обрізана, а розуміють тільки Логунову? Хіба не маячня? Так вони ж російськомовні, а не росіяни! Не може бути, щоби російськомовні українці не розуміли української. Навіть Азаров розуміє, тільки сказати не може. Тож нехай би і надалі глядачі звикали б до української в розважальних передачах, розширюючи свій мовний запас.

Ця українсько-російська двомовність у виконанні ведучих однієї програми абсолютно невиправдана і не має ніякого обгрунтування. Це просто прояв дурості редакції і більше нічого, який ускладнює перегляд і відштовхує від передачі. 
 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.