Острів «Східниця». Відомий курорт відрізали від цивілізації

8 марта 2013, 20:00
Журналіст
0
595
Острів «Східниця». Відомий курорт відрізали від цивілізації

Як знищити перспективний курорт? Досить просто. Доволі кілька років не ремонтувати єдину дорогу, як бажаючих приїжджати до Східниці значно поменшає. Хоч водо тут краща, ніж в Трускавці чи Моршині.

Для чого усувати конкурентів з-під тишка чи розпалювати пристрасті навколо розподілу бюджету. Щоб відтіснити Східницю , достатньо кілька років не ремонтувати єдину дорогу до селища.

Східницю шанують ті, хто приїжджає на бальнеологічний курорт саме лікуватися, а не за розвагами. Понад 30 джерел з унікальною лікувальною водою розкидані по усьому селищі. Курортники  цілий день у русі – мандрують від джерела до джерела, пють водичку й набираються наснаги.  Східницька вода має унікальні властивості, бо її набирають відразу з джерела, а не подають за кілька кілометрів водопроводами як у Трускавці чи Моршині.

Єдина дорога до бальнеологічного курорту починається на околиці Трускавця й простягається через місто обласного підпорядкування Борислав.

Хтось ніби спеціально на виїзді з Трускавця розбив  дорогу так, що, побачивши численні вибоїни, не хочеться їхати далі. Але найбільші випробування починаються у Бориславі на вулиці Степана Бандера. Це не дорога, а шлях до пекла.  Машини і автобуси повзуть в сторону Східниці з мінімальною швидкістю, бо водії бояться  загубити колеса.

Що багато говорити. Гляньте на фотографії, як завдяки бездіяльності місцевої влади відомий бальнеологічний курорт перетворюють в острів «Східницю».

Ось саме з цієї пекельної дороги починається створюватися образ Львівщини як  (не)перспективного для вкладання інвестицій краю. 

Мабуть, шлях до відомого  курорту  ще не увійшов до 94% відремонтованих в Україні доріг, про що відзвітував «Укравтодір».  

Ще одна складна ділянка до Трускавця та Східниці  - вся у вибоїнах – починається у Рудниках Миколаївського дорогу і тягнеться аж до села Криниця.  

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.