Опозиція в четвер розпочне всеукраїнську акцію

12 марта 2013, 12:04
0
207

Опозиція в четвер розпочне всеукраїнську акцію

Опозиційні сили ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» у четвер, 14 березня, розпочнуть всеукраїнську акцію «Вставай, Україно!». Про це 12 березня під час прес-конференції в Києві повідомив лідер «Батьківщини» Арсеній Яценюк.

«З цього тижня ми розпочинаємо всеукраїнську акцію «Вставай, Україно!», – анонсував Арсеній Яценюк. Акція, за його словами, розпочнеться з четверга і розпланована на 2 місяці. Завершиться вона 18 травня маршем в Києві.

Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок додав, що в четвер віче відбудеться у Вінниці, у п’ятницю – в Ужгороді, в суботу – у Львові. Про подальше планування, за словами Олега Тягнибока, повідомлять згодом, однак опозиція об’їде усі області України.

За словами Арсенія Яценюка, опозиційні політичні сили хочуть, аби люди висловили свою позицію і показали, що вони хочуть соціальних й економічних змін і не хочуть чинного президента.

Своєю чергою Олег Тягнибок додав, що мета акції – не тільки провести марші і мітинги, а зібрати докупи «революційний актив», аби люди зрозуміли, що мають бути готові і до більш радикальних дій.

zaxid.net

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: опозиція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.