"Дикі танці". Головред "Ера-фм" хоче лікувати від критики седативними ліками

12 марта 2013, 19:56
журналіст
0
278

Віталій Дикий встановлює діагноз і прописує ліки. Кращим засобом проти критики на його адресу та очолюваного ним радіо він вважає седативні препарати, з яких і радить розпочинати "лікування".

Надісланий мною електронною поштою допис у блозі, знову не залишив байдужим головного редактора суспільно-політичного радіо "Ера-фм":

"Дорогий друже, не потрібно особисту інформацію екстраполювати на усіх. Я наголошую на допомозі саме Вам. Адже агресія та неврастенія це погані симптоми. Я керуюся тільки добрими намірами. І ще-- Вам повинна бути приємна моя увага адже Ви цього давно прагнули. Почніть з седативних ліків. Реакція на РАдіоера теж повинна бути помірною, а не вибуховою. Однобокість мислення та неадекватність у сприйнятті іншої ( пак протилежної )думки  свідчить про обмеженість світогляду та проблеми у вихованні. А загострене почуття необхідності висловлення власної думки -- телефонування на кожну програму протягом дня -- показник  відсутності друзів та знайомих які очевидно Вас в реальнольму житті  не сприймають . Вибачте, не маю наміру Вас образити -- але ознайомившись з Вашою творчістю в неті , склалося враження що Ви людина слизька та конфліктна. Раджу перейнятися цією проблемою .... Також благаю не ображайте моїх колег-- вони справжні професіонали . Проте Вам , напевне,  незрозуміле значення цього  поняття. 
Без поваги до Вас дикий Віталій"

А от моє алаверди:

"Ви радили мені звернутися до лікаря і казали, що знаєте хорошого, чи як ви написали, гарного фахівця. То чи не себе ви мали на увазі? Адже будучи, як ви мабуть про себе думаєте, професійним журналістом, встановили мені медичний діагноз та ще й прописали ліки. Чи не перебрали ви у компетенції? Чи не залізли в чужу парафію?

В чому агресія і неврастенія? Чи, по-вашому, будь-яка критика як вас персонально, очолюваного вами радіо "Ера" ну і, звісно ж, Віктора Федорича Януковича, якому ви ревно служете в ефірі - то є агресія і неврастенія? Чи не помиляєтеся ви тут, як "професіонал" журналістської справи? Чи ви думаєте, що місія всіх слухачів вилизувати Януковича та інших регіоналів, як це робити ви в ефірі? Зокрема, з Іриною Бережною. Якщо ви думаєте, що саме таким повинен бути журналіст, то в мене виникають серйозні сумніви щодо вашої адекватності і не лише як журналіста. Хоча я - не лікар і на відміну від вас ніяких ліків прописувати вам не збираюсь. Тим більше, коли не існує таких, які б були здатні лікувати совість та мораль.

Ви помітили проблеми у моєму вихованні? Що ж, передам це батькам. Але принагідно хочу вказати і на вашу зверхню і зухвалу манеру спілкування з простими смертними слухачами, тим більше такими, що не мають симпатії до обожнюваного вами двічі несудимого президента. Свою неприязнь і зневагу до таких додзвонювачів ви регулярно демонструєте в авторських ефірах. Ви цього не відчуваєте? А з боку це добре помітно.

Скажіть, будь ласка, а що означає ваше зауваження до мене з приводу  "телефонування на кожну програму протягом дня"? Побійтеся Бога! В мене таких грошей немає і близько, аби я телефонував на кожну програму кожного дня! Ви мабуть справді мене з кимсь плутаєте! Підніміть архіви вашого радіо. Я завжди представляюся. І порахуйте, скільки разів на тиждень, а то й місяць звучить "Олексій Мазур, Дніпропетровськ". Не «гоніть» вже  настільки безбожно.

Щодо кількості друзів. Ну, в мене їх два, ще з четвертого класу середньої школи. Більше не нажив. і зовсім не страждаю з того. Але яким чином це вас торкається? Ви думаєте, що я дзвоню, аби компенсувати брак спілкування? То скажіть це краще додзвонювачу з Чернівців, який вітається "слава Україні, слава Білорусі, слава Росії", тому харків'янину, який постійно, в якості рецепту на всі випадки, пропонує замінити українських політиків, держслужбовців, депутатів на шведських.

А ще порахуйте кількість додзвонів в ефір та тривалість монологів київського Міхаіла. Я значно поступаюся йому. Він куди багатший за мене, куди частіше телефонує і довше мовить. У мене бюджет на місяць на мобілці - не більше 30 гривень. А спілкуюся я не лише з радіо "Ера".

Я людина конфліктна, як ви пишете, але не слизька. Навпаки, пряма, відверта і відкрита, на відміну від вас. Я завжди називаю речі своїми іменами. А ви? Невже так само? Навпаки, ви як "журналіст" і "громадянин" демонструєте чудеса хамелеонства, підлабузництва, угодництва. Ви вчора такий, сьогодні - сякий, а завтра взагалі чортзна який. Такий, щоби це було з найбільшою особистою вигодою. Якщо буде потрібно, прогнетеся під кого завгодно, станете у любу позу, щойно цього від вас забажають. Ваші ефіри на радіо Ера - наочне тому підтвердження. Спочатку, коли потрібно, ви за Ющенка, потім, за велінням часу, обставин і кон'юнктури - за Бандюковича.

Щодо ваших колег, то вони такі ж «професіонали», як і ви.

Без шани ні до вас, ні до ваших колег". 

Покищо відповіді немає.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.