Політолог Володимир Фесенко побачив у суспільстві попит на війну з владою

18 марта 2013, 10:33
журналіст
0
282

А ще назвав Ляшка імітатором радикалізму, який бере епатажем. Про це він сказав в ефірі передачі "На слуху" суспільно-політичного радіо "Ера-фм".

- У частини людей, не більшості, але достатньо вагомої статистичної кількості, є попит не просто на протистояння, а на війну з владою, - заявив політичний аналітик. - Деякі навіть кажуть про громадянську війну, можливо, не усвідомлюючи, що це таке і наскільки це страшна річ. Але попит, замовлення на це є.

В. Фесенко зазначив, що прихильники радикальних дій орієнтуються на конкретних політиків, очікуючи від них відповідних сигналів.

- Протестні настрої серед тих, хто голосував за "Свободу", сягають аж 60%, це ті, які готові йти на мітинги і демонстрації, - додала соціолог Ірина Бекешкіна, яка також  брала участь в цій передачі.

При цьому І Фесенко, і Бекешкіна поглузували з "радикалізму" Ляшка. Коли ведуча згадала про цього політика, обидва гості передачі розcміялися.

- Ляшко скоріше імітатор радикалізму, він бере епатажем, - відповів Фесенко. - От подивіться на політичну стилістику "Свободи". Вони кажуть, що є партією "прямої дії": зруйнувати пам'ятник Леніну, захопити міську адміністрацію, блокування чи бійка в парламенті...

- А Ляшко з вилами прийшов на прямий телеефір, - зіронізувала Ірина Бекешкіна.    
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.