Завдяки Вілкулу на Дніпропетровщині дивитимуться телебачення КНДР

1 апреля 2013, 13:55
журналіст
0
241

Передачі демонструватимуть увечері по буднях, а також в обідню пору вихідними. Їхньою особливістю стане те, що вони йтимуть без перекладу.

Завдяки сприянню екс-губернатора Дніпропетровщини, а нині віце-прем'єра Олександра Вілкула в здійсненні висунутої ним же ініціативи в рамках програми міжнародного обміну, сьогодні на Дніпропетровській ОДТРК починаються щоденні трансляції державного телебачення Корейської Народно-Демократичної Республіки.

Передачі демонструватимуть у прайм-таймі по буднях, а також в обідню пору вихідними. Їхньою особливістю стане те, що вони йтимуть без перекладу, адже завдяки телевізійній картинці, а також неабиякій експресії дикторів, ведучих та головних дійових осіб передач все буде зрозуміло без слів.

Дніпропетровські глядачі матимуть можливість переглядати випуски новин, передачі на поточну суспільно-політичну тематику, військово-патріотичні програми, концерти народної самодіяльності.

Презентуючи проект, О. Вілкул високо оцінив здобутки північно-корейського телебачення у висвітленні діяльності органів виконавчої влади, забезпеченні безпосереднього зв'язку керівництва країни з пересічними громадянами КНДР, ствердженні здобутків народно-демократичного устрою та єднання всіх громадян навколо лідера держави в умовах непростої зовнішньо-політичної ситуації і пов'язаних з цим викликів. 

Вілкул акцентував на важливості наслідування українськими телевізійниками, зокрема дніпропетровчанами, подібного досвіду північно-корейських колег, що є особливо важливим в збереженні стабільності в країні як запоруки подальшого втілення реформ президента України Віктора Федоровича Януковича та уряду Миколи Яновича Азарова, спрямованих на покращення на-краще у всіх галузях й напрямках народного господарства.

У свою чергу дніпропетровські телевізійники прозвітували про готовність запозичити практику північно-корейського ТБ, підкресливши, що вже нині вони майже повністю відповідають провідним стандартам телевізійної журналістики КНДР. Але сприймаючи озвучені Вілкулом настанови, мають намір продовжувати просуватися вперед у заданому напрямку. Про свою солідарність з телевізійними колегами заявили й журналісти друкованих ЗМІ області.

При цьому представники регіональних мас-медіа урочисто поклялися Олександру Вілкулу не зменшувати обсяги його присутності в місцевій пресі у зв'язку зі зміною посадовцем дніпропетровської прописки на київську. На знак особистої відданності керманичу, медійники станцювали на площі перед будівлею ОДА спеціально розучений корейський народно-демократичний танок, який вразив своєю масовістю та синхронністю дій.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.