Депутат Ірина Бережна (ПР) & еротична модель Даша Астафьєва: знайди відмінності

3 апреля 2013, 10:34
журналіст
0
985

Ірині Бережній, як членкині Комітету Верховної Ради з питань євроінтеграції, часто доводиться бувати у відрядженнях за кордоном. Та й взагалі, хіба в жінки мало інших справ, аби постійно до ВР ходити?

А голосувати потрібно. Персонально.

Так от якщо у сесійні дні Бережній вже дуже закортить кудись відлучитися на день-другий, то в якості виходу з ситуації, можна буде спробувати запустити замість себе до парламенту Дашу Астафьєву. Тільки за неодмінної умови дотримання останньою відповідного дрес-коду. А то ще з'явиться як в тому кліпі, де по супермаркету оголеною ходила.

Експеримент може мати і зворотній бік як от заміщення Даші Бережною на фотосесіях для чоловічих журналів:

 

На першому фото - депутат ВР, заступник голови парламентського комітету з питань Євроінтеграції, юрист Ірина Бережна ("Партія регіонів"). На другому - шоуменка, модель, співачка Даша Астафьєва ("Нікіта")... Чи навпаки? Чекайте, я вже заплутався, де хто...

berezhna_2.jpg (32.16 Kb)

berezhna_14.jpg (42.8 Kb)

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.