Що у Шустера зі студійним "барометром"?

6 апреля 2013, 09:34
журналіст
0
268

При перегляді вчорашнього "Шустер-live" звернув увагу на дивні метаморфози показчика підтримки виступаючих студійною аудиторією.

Якщо при виступі представників партії регіонів показник підтримки студійної аудиторії, що демонструється в нижньому лівому куті екрана, зменшувався до 20 і нижче відсотків, то він раптово зникав. Його повертали за деякий час лише при збільшенні рівня підтримки провладних спікерів.  Для чого це робиться? Аби не було видно катастрофічної антипатії до януковичів?

Цього разу рекордсменкою антирейтингу стала Олена Бондаренко, в якої під час передачі, схоже, сталася жіноча істерика. "Подонки", "фашисти", "негідники", "брехуни" - тільки таке й можна було почути від неї на адресу як присутніх на передачі опонентів, так опозиції та її симпатиків в цілому.

 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.