Здоровим бути вигідно!

6 апреля 2013, 22:44
Владелец страницы
Общественный деятель
0
262
Здоровим бути вигідно!

З таким діагнозом люди не живуть,а якщо і живуть то прикуті до інвалідного візка. Цей хлопець через нестерпний біль,падаючи і підводячись займається бігом.

У п'ятницю, 5 квітня у Тріумфальній залі готелю «Київ» відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів та володарів спеціальних відзнак Другого всеукраїнського конкурсу журналістських матеріалів «Здоровим бути вигідно!».

 Конкурс «Здоровим бути вигідно!» проводить Український фонд «Здоров'я» за підтримки Бюро ВООЗ в Україні, МОЗ України та НСЖУ.  Генеральний спонсор конкурсу - СК «NGS» (Нафтагазстрах).

Представники громадської організації "Кияни об'єднуємось" також були запрошені до цієї події,оскільки активно пропагують здоровий спосіб життя та на власному прикладі доводять,що здоровим бути цікаво і вигідно Здоровье под открытым небом

Всі присутні були одностайні в тому,що фонд "Здоров'я" проводить дуже корисну для суспільства роботу,а цей конкурс надає журналістам додаткового стимулу висвітлювати тематику здорового способу життя та позитивні приклади окремих людей.

Так гран-прі конкурсу отримав телесюжет про простого хлопця з Дніпропетровщини,який розчулив всіх до сліз. З таким діагнозом люди не живуть,а якщо і живуть то прикуті до інвалідного візка. Цей хлопець через нестерпний біль,падаючи і підводячись займається бігом. Результатом журналістської роботи в цьому випадку стала не лише нагорода автору,а і конкретна допомога хлопцеві,зокрема можливість пройти тренувальні збори разом з елітою вітчизняної легкої атлетики.

Титанічну роботу провело також журі конкурсу,зокрема Ірина Мерлені,Василь Вірастюк,Деніс Силантьев та інші. Їм довелося передивитись а також оцінити дуже велику кількість матеріалу. Але,незважаючи на втому,вони погодились і на далі співпрацювати с конкурсом,який,на їх думку,робить дуже корисну справу для українського суспільства.

відео Перший національний

Конкурс триває! Пишіть,знімайте,записуйте і можливо вже через рік саме Ви станете володарем призів,а також допоможете комусь із співвітчизників! Всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів "Здоровим бути вигідно!"

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Киев,конкурс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.