Сергій Дорофеєв. Час працювати на владу?

7 апреля 2013, 13:51
журналіст
0
445

Білоруський журналіст Сергій Дорофеєв, що вів на 5-ому "Портрети" та "Час. Підсумки" йде працювати на "Інтер". Перше інтерв'ю він запише з патріархом РПЦ Кирилом (Гундяєвим).

Рішення піти на "Інтер" незважаючи на:

- добре і всім відомі обставини продажу каналу  Хорошковським олігарху Фірташу на пару з главою АП Льовочкіним;

- фактично вимушену еміграцію бувшого власника й екс-урядовця, якому на Банковій не простили опозиційних настроїв до Кабміна Азарова;

- раптове припинення телепроекту Анни Безулик "Справедливість" на його старті, відсторонення ведучої від ефіру та її заміну в політичному ток-шоу куди лояльнішим до влади, а тому зручінішим для неї Шустером;

-  "наїзд" нового керівництва "Інтера" на громадську раду, а це знані й шановні люди, та навіть відмова від її послуг взагалі з подальшим згортанням плюралізму й балансу думок у висвітленні подій, поверненням в інформаційному мовленні до практики підігравання владі та інших порушень журналістських стандартів...

... це якось не етично. Не по-журналістськи, якщо ставитися до професії як суспільно-важливої місії, а не лише способу заробітку. За вказаних обставин зміна Дорофеєвим місця застосування своїх талантів виглядає добровільним приходом на службу до Льовочкіна-Фірташа, а відтак входженням до команди президента-рецидивіста.

Складається враження, що Дорофеєв хоче вичавити для себе з України все, що йому не дали в Білорусі. А це і гроші, і затребуваність на телебаченні, і, що, можливо, найважливіше - увага до себе з належним вшануванням власної персони з боку влади заради отримання кар'єрних бонусів і облаштування спокійного життя у подальшому. А то з Лукашенком, бачите, не склалося. Таке собі перезавантаження опального білоруського журналіста. При цьому морально-етичні міркування, схоже, ним до уваги не беруться. Так і тхне наймитством й продажністю.

Свого часу Дорофеєв обіцяв навчитися української. Не виконав він привселюдно даного слова протягом роботи на 5 каналі, де був єдиним російськомовним журналістом, а  на "Інтері" йому це й поготів не потрібно буде. "Там русский дух, там Русью пахнет".
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.