Чечетов починає нахвалювати Луценка, як колись Королевську

9 апреля 2013, 09:49
журналіст
0
298

В ранковому ефірі "Ери-fm" Михайло Чечетов співав дифірамби Юрію Луценку, ставлячи його в приклад лідерам опозиції, і навіть пообіяв подумати, чи приймати його в ПР, якщо той напише заяву про вступ

Головним чином регіонал вихваляв Луценка за почуте в його публічних заявах на свободі розуміння того, що Рада повинна працювати.  При цьому Чечетов шанобливо називав помилуваного політв'язня "Юрієм Віталійовичем".

На думку Чечетова, Луценко переріс у своєму баченні поточної ситуації всіх лідерів опозиції разом взятих.

"ТойХтоРозводитьЯкКотят" скритикував блокування Ради у притаманному йому стилі:

- Уявіть собі, ви приходите на роботу, а вам не дають працювати, позаяк хтось вирішив страйкувати на захист прав слонів в Африці чи пінгвинів в Антарктиді.

Серед слухачів, які додзвонилися до студії, не було жодного, хто б висловив Чечетову симпатію та підтримку. Всі абоненти піддавали Чечетова жорсткій обструкції, висловлюючи незадоволення як його політичною діяльністю, так і самою персоною.  Додзвонювачі гнівно бажали політику всіляких негараздів й притягнення до відповідальності за все скоєне ним проти України.

Хвиля людського обурення чомусь спонукала ведучу Тетяну Хмельницьку згадати про прийняту в Росії заборону на нецензурну лайку в ЗМІ. Радійниця закликала всіх бути коректними й утримуватися від обсценної лексики, хоча протягом передачі з вуст слухачів не пролунало жодного матюка - лише гостра критика.

Вона також зауважила незвично компліментарний стиль висловлювань Чечетова на адресу Луценка.

Скориставшись електронною поштою, автор цих рядків надіслав питання: "Чи прийме Чечетов Луценка в ПР, якщо той напише заяву про вступ в партію?", яке було зачитане ведучою в ефірі наприкінці програми.

- Будемо думати, - відповів Чечетов.
   
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.