Джаз родом із Горлівки!

15 апреля 2013, 19:54
журналіст
0
183

Про уродженця Горлівки, всесвітньо відомого музиканта українкам розказав чорний піаніст із Нью-Йорка.

Це ж треба бути такою неосвіченою, щоб Горлівку сприймати винятково як край гірників. Не можу собі пробачити! Добре, що хоч в Америці про нього знають. От приїхав у Київ із Нью-Йорка чорний джазовий піаніст Джоел Холмс і розказує двом дівчатам з претензією на інтелектуальність: "Я про Україну знаю з дитинства. Я знаю, що в Києві народився «король королів піанізму» Володимир Горовиць. Я знаю Капустіна". Дякувати Богу, про Горовиця знали.

До речі, 18-25 квітня у філармонії проходитиме міжнародний конкурс молодих піаністів імені Горовиця. Вхід вільний!


А хто такий Микола Капустін, навіть не підозрювали. А він суперстар! Правда, у світі більше його сприймають як російського композитора, тому що освіту здобував у Московській консерваторії і живе сьогодні 76-річний батько джазу радянського союзу швидше за все у Москві. Його музика божественна. Пропоную послухати
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.