Порубати Урганта

15 апреля 2013, 20:30
журналіст
0
516

Вибачаючись перед українцями за невдалий жарт на програмі Первого канала "Смак", російський шоу-мен продовжує глузувати

Російський шоу-мен Іван Ургант готуючи блюдо в програмі Первого канала «Смак» пожартував, що «порубил зелень как красный комиссар жителей украинской деревни». Це мабуть замість подяки за можливість присутності на українському телебаченні. Чесно кажучи, я його ніколи не дивився. Він мені ніколи не був хоч чимось цікавим і тим більше смішним.

Але цей «жарт» я оцінив. Голова Комітету з ВР з питань свободи слова та інформації Микола Томенко зажадав від українського МЗС відповідної реакції. 

З нотою зовнішньо-політичного відомтсва чи без неї, але після такого антиукраїнського випаду, цілком логічним і адекватним кроком було б щонайменше  проголошення Урганта персоною нон-грата на українському телебаченні. За власної ініціативи телевізійників.

З ефіру належало б зняти всі передачі з його участю, а напарник Урганта Зеленський мав би не лише відмовитися від подальшої співпраці з росіянином, але й покаятися, що взагалі з’являвся в одному кадрі з ним. Одначе для цього потрібно відчувати себе українцем не тільки за громадянством.

Переконаний, продемонстрована російським веселуном недолугість аж ніяк не стане на заваді його телевізійній кар’єрі на телебаченні зневаженої ним країни. Так само залюбки, як завжди ніжно і з захопленням висвітлюватимуть його у світських хроніках українські таблоїди. А шкода. І дуже огидно.

У своєму твітері Ургант вибачився: «Я прошу прощения у всех жителей Украины, которых задел мой неуместный комментарий в последнем выпуске программы "Смак" ("Вкус" - укр.)»

Здавалося б, можна було простити. Чи хоча б замислитися над цим. Але ось як Ургант продовжив у наступних записах:

«В качестве самонаказания обязуюсь готовить в этой передаче только борщ, вареники, галушки по 2018-й год включительно.»

«А всех родившихся у меня с этого момента детей, вне зависимости от пола, называть Богдан. Ваш Иван "Подчеревок" Ургант.»

На що інші відвідувачі його сторінки справедливо зауважили:

Татьяна Воробьева ‏@indigo71277 3г

"Да нет тут никакой самокритики..Стыдно, Ваня, стыдно..."

Валерий Бойцов ‏@bova62  

«Пущай Ванечка пошутит, ставя жаркое в духовку, про евреев и Освенцим. Иронично же, чё»

Валерий Бойцов ‏@bova62

«…получается глум, а не извинения. Или Вы этого не видите?»

 Александр ‏@AShlyahtitskiy

 «Мне жаль вас, если вам смешно.»

 gaucho ‏@VgauchoV

«Можно пошутить,например,так- А сейчас я заморозил пельмени как блокадных ленинградцев».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.