"Неймовірна правда про зірок" на СТБ привітала Урганта з днем народження

16 апреля 2013, 17:40
журналіст
0
397

Сюжет, присвячений 35-річчю російського шоумена, вийшов в ефір незважаючи на гучний скандал, який спричинив його недолугий жарт про порубаних українців та подальші не менш глузливі "вибачення"

Зрозуміло, що розлогий відеосюжет, який вийшов в ефір сьогодні ввечері, готувався і монтувався до всіх цих подій, але якщо вони вже сталися, то обов'язком редакції було б відповідним чином зреагувати. Припустимо, замінти сюжет іншим (на іншу тему з іншим героєм, повторти якийсь з архіву) якщо не встигають зняти новий - про порубаних червоним комісаром українських селян,  "вибачення" у твітері, та заяву українського МЗС.

Хоча раніше, якщо траплялися резонансні події з зірками шоу-бізнесу, звіcно ж, переважно російського, то редакція реагувала на них дуже оперативно. Такі новини йшли в режимі "сьогодні на сьогодні": ввечері говорили про те, що сталося зранку чи навіть протягом дня. Вочевидь гучний скандал з образою ургантом українців та реакцією на це МЗС було розцінено не такими важливими подіями, аби не вшановувати іменинника.

В продемонстрованому сюжеті урганта подають українському глядачеві найдотепнішим гумористом, найпрофесійнішим шоуменом та імпозантним чоловіком, від якого мліють жінки. Детально розповідають про його трудову біографію, кар'єру на телебаченні, здобутки і втрати, злети і падіння. Ведучі програми - Григорій Решетник та Надія Мейхер - не приховують свого захоплення ургантом, а голос за кадром розповідає про негідника в урочисто-піднесеному стилі.

РАБИ! ПІДНІЖКИ! ГРЯЗЬ МОСКВИ! 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.