Омбудсмен(ша) Лутковська стоїть на тлі "хуить"

19 апреля 2013, 12:07
журналіст
0
345

В Інтернеті циркулюють неоднозначні фото уповноваженої Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської. Не фотомонтаж.

Світлину для попереднього допису, в якому згадую уповноважену ВР з прав людини Валерію Лутковську, вигуглив в Інтернеті. І лише згодом, після того як розмістив фото, звернув увагу на букви, на тлі яких вона стоїть.

Вочевидь це студійний стенд радіо «Свобода». Назва радіостанції виконана різними мовами. А от що то за слово, яке Лутковська загороджує собою? Краще б воно було відкрито повністю, бо його початок звучить як «Хуить».

 

Зайшов на сайт радіостанції в надії побачити стенд крупним планом, аби роздивитися напис у повному вигляді. Але не пощастило віднайти потрібну світлину. Тоді звернувся до редакції із запитанням електронною поштою.

Незабаром отримав відповідь. Виявляється, це радіо «Свобода» (офіційна назва англійською - Radio Free Europe/Radio Liberty) кабардино-балкарською: «Европэ Хуитыныгъэ Радио/ Хуитыныгъэ Радио © RFE/RL, Inc»

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.