В тернопільських школярів поменшає гастритів?

29 апреля 2013, 10:26
0
238
В тернопільських школярів поменшає гастритів?

Тернопільська міська рада заборонила використання в навчальних закладах продуктів, які містять синтетичні барвники, ароматизатори, підсолоджувачі, посилювачі смаку та консерванти.

    На таку ідею автора проекту рішення Ігоря Турського “надихнула” вчителька доньки депутата. На переконання пана Турського: “Систематичне вживання дітьми продуктів, що не відносяться до натуральних продуктів харчування, через вміст штучних фарбників, консервантів, ароматизаторів, підсолоджувачів, газу викликає подразнення слизової оболонки шлунку і сприяє розвитку гастритів та виразкової хвороби.” Ці аргументи переконали більшість депутатів Тернопільської міської ради, які й проголосували “ЗА” дане рішення на сесії 26 квітня.
    Отож, відтепер, тернопільські школярі не зможуть придбати “хімічні” продукти в своїх навчальних закладах. До речі, цей крок вже підтримали місцеві гастроентерологи та педіатри. Оскільки, за інформацією лікарів, сьогодні у структурі захворюваності дітей патологія органів травлення знаходиться на другому місті, за останні двадцять років показник поширеності цієї патології збільшився майже удвічі.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Тернопіль,здорове харчування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.