КАРОЧЄ. ВСЬО БИЛО ТАК!

21 мая 2013, 16:16
Адвокат
0
249

За мотивами офіційної версії МВС щодо подій 18 травня

Організована пріступна групіровка, яка вже двадцять років існує виключно на гроші Тимошенко (передаються через Кириченка), незаконно заволоділа БТРом, залізла внутрь і всім своїм кодлом поїхала в колоні опозиції. 
Доблєсні джеДАЇ намагалися зупинити танк і службовою машиною перешкоджали його руху, їдучи через весь центр попереду.
Коли ОПГ на БТРі виїхав на Велику Житомирську, у бандитів виникло бажання віддухопелити журналістів - це така опозиційна стратегічна многоходівка. І лише у одного молодого Румина прокинулось сумління і він своїм спортивним тілом захищав Снісарчук с Соделєм.
Бандити раптом згадали, що вони насправді спортсмени і стали на захист журналістів всупереч настановам опозиції і особисто ЮВТ.
Але злиє фашисти не могли їм пробачити цього. Вони стали нападати на спортсменів, бити журналістів, а згодом перевдяглися в форму бєркута і знесли намети Данилюка. При чому деякі з фашистів встигли перетворитися на гопників спортсменів і відсвітитися перед антифашиською сценою.
Виводи:
1.) ПаРтія нє віновна;
2.) всьо зло міра - опозиція
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Оппозиция,Партия регионов,фашизм,ВО Свобода,антифашизм,фашиствующие молодчики,антифашисти,Повстань Україно,18 мая 2013 года
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.