Будують турки, китайці, узбеки. А ви хлопці, бийте байдики та пийте горілку.

30 мая 2013, 06:41
Керівник Центру військово-правових досліджень, адвокат
0
207

Гроші повинні залишатись в Україні, а не вивозитись звідси, годуючи економіки інших країн, при цьому залишаючи нашу голодною.

Нещодавно стало відомо, що міністерство економіки для будівництва українських доріг залучатиме турецькі компанії та робітників турків. Так, можна говорити про те, що дороги в Україні погані, згоден. Але, в цьому ж не винні прості працівники та інженери. Дайте нормальну технологію і кошти і наші хлопці зроблять не гірше, ніж турки, чи будь-хто.

Залізницю, що з'єднає аеропорт "Бориспіль" та центральний залізничний вокзал будуть будувати китайці. Але даруйте, на території України будували залізницю та відкривали локомотивні депо ще коли в Китаї паровоз вважався за НЛО. Ми здатні виконувати ці роботи швидко, якісно та надійно.

На будівництві житлових будинків у містах працює багато вихідців із середньої Азії. Ну вибачте, але теж не вірю, що в Узбекистані, чи Таджикистані робітники кращі!

А потім ще дивуються, чому стільки українських громадян їде шукати кращої долі за межами України. А хто не їде, просто спивається. П'є від безнадійності, а найголовніше від непотрібності.

Так не повинно бути! Працювати та заробляти вв нашій державі повинні в першу чергу українці, а вже потім, в разі необхідності, залучатись до окремих видів робіт працівників з інших країн.

Гроші повинні залишатись в Україні, а не вивозитись звідси, годуючи економіки інших країн, при цьому залишаючи нашу голодною.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.