Ну Зеленський, ну жидяра...

1 июня 2013, 19:25
журналіст
0
563

Команда "95 кварталу" на чолі з Зеленським виконала пісню, в якій містилися образливі для національної гідності українців слова: "Ми - хохли"!

Чорт мене поплутав перемикаючи телеканали, натрапити на якесь з численних і безкінечних шоу "95 кварталу", що заполонили українське ТБ. Я цю срань, звісно, як і всі нормальні українці, не дивлюся, гидую. Суцільне паскудство. Але треба ж було такому трапитися, що саме тієї миті, коли вже готовий був натискати на пульті чергову кнопку, раптово почув у виконанні хора з солістом Зеленським: "Ми - хохли!".

Ого?! Та ви що? Євреї ж ображаються, коли на них кажуть "жиди". І я такого не припускаюся. Називаю їх так, як їм подобається - євреями. І при цьому висловлюю до них претензії, коли вважаю за потрібне в конкретних випадках, з того чи іншого приводу. То чому ж вони ображають українців? Чи українців називати "хохлами" - можна, а от тільки євреїв жидами - ні за що?

Якщо для Зеленського українці - хохли, то принаймні він для мене точно жидяра! Поки не вибачиться. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.