Міністр фінансів Польщі учасник цього річного Більдерберського клубу

6 июня 2013, 21:45
Владелец страницы
Асоціація польських журналістів
0
261

Віце-прем’єр і міністр фінансів Польщі Яцек Ростовський (Jacek Rostowski) став єдиним учасником цьогорічної зустріч організованої Білдерберським клубом.

Це неформальна міжнародна асоціації впливових людей. Зустрічі щорічні та проходять у різних куточках світу, у цьому році вони відбудуться у англійському Херсховшире з 6 по 9 червня.

Підчас зустрічей обговорюються найважливіші світові справи, які стосуються безпеки, політики та бізнесу. Теоретики змов та шанувальник шпигунських романів, називають даний клуб «світовим урядом».

Контроверсійність та таємничість клубу пов’язана із відсутністю будь-якої інформації про теми розмов які відбуваються за зачиними дверма. Хоча сама організація не формальним клубом, оскільки не існує голови чи ради клубу так само не має інституції членства, однак організація має свій офіс в місті Лейд Нідерланди.

Перша зустріч була відбулась у травні 1954 року в голандському готелі де Більдербергв організатором, якої був польський політик Йозеф Ретінгер


http://sdpnu.org/aktualnosci/wiadomoci-z-polski-/107-2013-06-06-21-27-30

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Польща,политика,мировое правительство
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.