ПОЛЬЩА – ЦЕ ПОМІРКОВАНО ЩАСЛИВА КРАЇНА

7 июня 2013, 20:27
Владелец страницы
Асоціація польських журналістів
0
269

Польща не увійшла до першої десятки рейтингу «Індексу кращого життя». На перешкоді стоять низька зарплата і погані житлові умови в країні


rower
Дуже низька зарплата і погані житлові умови – через ці недоліки Польща не потрапила у першу десятку найщасливіших країн світу. Організація економічної співпраці і розвитку опублікувала «Індекс кращого життя».

Загальна оцінка Польщі – це п’ять балів у десятибальній шкалі. З-посеред одинадцяти галузей, які бралися до уваги, найгірше виглядає рівень заробітної платні (один бал), «трійку» Польща отримала за житлові умови, «п’ятірку» - за охорону здоров’я та довкілля. Найкраще оцінено рівень безпеки у Польщі – 9,6 балів. Лідерами у рейтингу залишаються США, Швейцарія та Канада. За даними «Індексу кращого життя», найщасливіші люди живуть в Австралії.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Европа,счастье,Польща,индекс счастья,економика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.