Варшавою пройшов Парад рівності

16 июня 2013, 22:13
Асоціація польських журналістів
0
219
Варшавою пройшов Парад рівності

Учасники параду прийшли нагадувати про права лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерних осіб


У суботу 15-го червня вулицями Варшави пройшов Парад рівності. Це маніфестація середовищ ЛГБТ та всіх, хто спротивляється гомофобії та дискримінації. Учасники параду прийшли нагадувати про права лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерних осіб.

– Так, як інші мають права, – чому ми не можемо їх мати? Ми ж також люди, працюємо, платимо податки, ми – нормальні, – кажуть присутні на Параді рівності.

Учасники походу вірять, що їхні пропозиції будуть зреалізовані у наступному або черговому скликанні польського Сейму. Цьогорічне гасло – «Різноманітні різноправні». Парад пройшов приблизно 5 кілометрів. Маршрут заплановано так, щоб учасники могли зупинитися перед Палацом культури і науки у центрі польської столиці, де відбувається Конгрес жінок.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Польша,гей,Польща,равенство,Гей парад
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.