Перший музичний: хроніки русифікації

22 июня 2013, 17:58
журналіст
0
291

Альона Вінницька веде на М1 хіт-парад російською

З кожною новою програмою на М1 української стає все менше. Її нещадно витісняють, гонять з ефіру геть. Черговою передачею-русифікатором став хіт-парад з Альоною Вінницькою.

Cпівочий дует "Вермя и Стекло", що нещодавно почав співпрацю з каналом, також веде російською український ТОП-10. Російськомовною у своєму хіт-параді є й "нова Кульбаба" Валерія Бордо.

Денис Христов у  "Web-параді" теж послуговується російською.

"Поп-конвеєр" відповідно до канонів насаджуваної українцям мовної шизофренії ведеться українсько-російською. Дмитро Обрізан говорить українською, його колега Поліна Логунова - російською. Російською в якості "спеціального сексуального кореспондента" веде свою розповідь і Валерія Крук. Російська мова в "Попконвеєрі" замінює українську як в кадрі, так і за кадром.

Схоже, М1 ревно працює на виконання жорстоко дискримінаційної по відношенню до всього українського політики нині правлячої партії регіонів. Пропоноване у зв'язку з цим гасло каналу: "Українську мову - геть! Тьфу на неї! Розіпнемо її разом!".


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.