Підлеглі Захарченка роздувають ще й міжнародний скандал

8 июля 2013, 14:33
Владелец страницы
політичний експет
0
255

6 червня, 2012 року на Київщині, у місті Вишневе, напали на громадянина Грузії. Звернення у СВ Вишнівський, Києво-Святошинського РВГУМВС, нічого не дав. Спершу навіть не хотіли реєструвати справу

6 червня, 2012 року на Київщині, у місті Вишневе, напали на громадянина Грузії. Звернення у СВ Вишнівський, Києво-Святошинського РВГУМВС, нічого не дав. Спершу навіть не хотіли реєструвати справу.

Але все ж таки, далі реєстрації справа не пішла, міліція нічого не робить і всіляко перешкоджає розслідуванню. Навіть написані скарги у Прокуратуру про бездіяльність органу внутрішніх справ та слідчого Тарасюка Михайла Юрієвича, нічого не дають.

 

Здавалося б буденна справа, але шокують відмовки працівників відділку у стилі: “Якщо Врадіївку спустили, то ви нам точно нічого не зробите”.

 

Наразі залучені ЗМІ, міжнародні організації із прав захисту людини та Посольство Грузії в Україні, адже в умовах сучасного “українського покращення”, тільки такі дії можуть зупинити “міліцейський проізвол та професійну бездіяльність”.

 

Нагадємо що, протестувальники із Врадіївки, які йдуть на Київ, дійшли до Первомайська Миколаївської області.

 

 

За матеріалами сайту Інформатор:

http://informator.su/pidlegli-zaharchenka-rozduvayut-shhe-y-mizhnarodniy-skandal/

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.