Олена Бондаренко знову лажанулася

12 июля 2013, 16:05
журналіст
0
469

Під питанням - адекватність регіоналки

Пам’ятаєте, як на одному з “Шустерів» заступниця голови Комітету ВР з питань свободи слова та інформації, депутат від ПР Олена Бондаренко зачитувала невідомо де і за яких обставин  взятий нею протокол, в якому нібито зі слів самої Сніцарчук стверджувалося, що вона була на масових акціях 18 травня в Києві, не як журналіст, а як громадянин. Тобто не виконувала жодних редакційних завдань, а тому напад на неї та чоловіка, за логікою Бондаренко, не можна трактувати нападом на журналістів.

В той же час Сніцарчук категорично заперечила, що колись давала таке пояснення. Навпаки, наголошувала вона, спілкуючись із слідчими акцентувала на виконанні нею разом з чоловіком професійних обов’язків. Адвокати постраждалої неодноразово письмово зверталися до Бондаренко за поясненнями: що це за протокол і як він в неї опинився?

Бондаренко тривалого часу ніяк не відповідала, а потім таки ошелешила: виявляється цей протокол… їй підкинули до поштової скриньки у непідписаному конверті. Отакої!

"Регіоналка каже: протокол їй … підкинули!!! У поштову скриньку!!! У чистому конверті!!! А далі цей так би мовити протокол … не зберігся, - пише Сніцарчук на своїй сторінці у Фейсбуці. - Підозрюю, перед вкиданням у скриньку депутатки його покропили чарівним окропом і він саморозсмоктався. Одразу після Шустера".

Це та Олена Бондаренко, яка полюбляє підкреслювати, що у своїй діяльності завжди спирається лишень на факти. Достеменно встановлені і перевірені. Лише вони є доказами, наголошує вона на ток-шоу. Вочевидь, анонімно підкинутий у поштову скриньку й так само невідомо ким складений протокол - це один з тих  "неспростовних" "фактів-доказів" щодо того, в якості кого - журналіста чи громадянина - перебувала на мітингу Сніцарчук. Ну-ну... «Залізна логіка»!

Як відомо, на останньому "Шустері", Бондаренко заявила, що
у Врадіївці селяни штурмували райвідділок бо їх... напоїли горілкою. То підкинули, то підпоїли... А вона сама, часом, нічим "таким" не зловживає? Та й виглядає, немов обкурена...
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.