Олександр Пономарьов зрадив українську

14 июля 2013, 10:03
журналіст
0
308

Уславлений співак зганьбився на "Інтері"

Народний артист України Олександр Пономарьов на «Літній кухні» у Дмитра Шепелєва (телеканал «Інтер») відмовився від української, перейшовши у спілкуванні з російськомовним ведучим на російську.

Уродженець Мінська Шепелєв розпочав кар'єру теле- і радіоведучого в Білорусі, а продовжив в Україні та Росії. Отже українську мав би розуміти, а ні - то це його проблеми, бо "Інтер" - український канал, який мовить для українців на території України.

На тлі тотальних гонінь на українську та всіляких її утисків, що відбуваються нині в державі за правління януковичів, публічний вчинок О. Пономарьова, який серед іншого відомий виконанням національного гімну України, виглядає негідним й аморальним, таким що ганьбить уславленого співака і є зрадницьким по відношенню до рідної мови українців.

Таким чином «рускій мір», який на українському телебаченні не сходить "з ранку до ночі", здобув чергову перемогу.

Александр Пономарев накормит Дмитрия Шепелева

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.