Bigmir.net планує розробити українську версію сайту до кінця року

15 июля 2013, 13:40
журналіст
0
213

Оновлений Bigmir.net зекономив на українській версії сайту, пояснивши це чималими витратами, але сподівається розробити її до кінця року

Сьогодні на «Телекритиці» прочитав про переформатування Bigmir.net у ЗМІ та новий дизайн головної сторінки сайту. Зайшов, дивлюся - все російською. Немає україномовної версії. Написав з приводу цього неподобства на контактний е-mail:

«Скажіть, будь ласка, чому на http://www.bigmir.net/ немає україномовної версії? Це технічний недолік, недогляд, похибка чи свідома редакційна політика? Для вас українська мова є неприйнятною?»

На що незабаром отримав відповідь:

«Завіряю вас, що ми глибоко поважаємо українську мову.

На жаль, створення україномовної версії bigmir.net потребує чималих додаткових ресурсів, яких наразі не вистачає на всі проекти та плани сайту. Ми додаємо всі можливі зусилля, щоб створити україномовну версію сайту якнайшвидше і дуже сподіваємося, що до кінця року її буде розроблено.

Ася Кучіна

Offline Marketing & Communications

United Online Ventures»

Поки української - "нет"

Нехай це повідомлення нагадує Бігміру про його благородні наміри. Бо Олексій Мазур та такі як він чекатимуть реалізації україномовного проекту.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.