МІЛІЦІОНЕР–КОРУПЦІОНЕР. ЯК МІЛІЦІЯ СОЛОМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ КРИШУЄ ВОКЗАЛЬНУ ШАУРМУ

17 июля 2013, 15:36
Журналист
0
239
МІЛІЦІОНЕР–КОРУПЦІОНЕР. ЯК МІЛІЦІЯ СОЛОМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ КРИШУЄ ВОКЗАЛЬНУ ШАУРМУ

Дехто з підприємців, які займаються реалізацією шаурми признаються, що їх "кришують" співробітники Управління по боротьбі з економічною злочинністю.

17 липня 2013 року. Попри усі розпорядження та закони, будь який, так званий контроль, у Києві торгові точки з шаурмою та іншою подібною продукцією невмирущі. У їхній діяльності, як виявляється не аби як зацікавлені ще й працівники районних УБЕЗів.
ВІДЕО
На сьогодні у столиці України діє розпорядження Київської міської державної адміністрації від 07.11.2008 р. N 1547 ( (Із змінами та доповненнями на жовтень 2010 року) "Про невідкладні заходи щодо впорядкування реалізації продуктів харчування в дрібнороздрібній торговельній мережі м. Києва відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про захист населення від інфекційних хвороб", рішення Київради від 17.07.2008 № 58/58 "Про заходи щодо впорядкування об’єктів торгівлі (малих архітектурних форм)" та з метою впорядкування торгівлі продуктами харчування в дрібнороздрібній торговельній мережі та забезпечення санепідемблагополуччя населення м. Києва. Саме, цей документ на законодавчій основі забороняє торгівлю шаурмою, чебуреками, курами-гриль, хот-догами, біляшами та іншими кулінарними виробами на вулицях міста, в підземних переходах, станціях метро поза межами стаціонарних підприємств торгівлі (палатках, кіосках, автофургонах, павільйонах). А виготовлення та реалізація цих продуктів має здійснюватися виключно в стаціонарних закладах торгівлі.
Згідно цього розпорядження, це питання під особистим контролем у структури з питань благоустрою та столичного главку міліції. Вони спільно в установленому порядку мають демонтувати малі архітектурні форми, що здійснюють реалізацію зазначеної продукції з порушенням санітарних норм та у випадку, якщо ті встановлені без дозвільної документації.
На контролі це питання і у Київської адміністрації. Однак, попри усі розпорядження та закони, будь який, так званий контроль, торгові точки з шаурмою та іншою подібною продукцією невмирущі.
Дехто з підприємців, які займаються реалізацією шаурми признаються, що їх "кришують" співробітники Управління по боротьбі з економічною злочинністю. Схоже, на одного із таких слідчих із Солом’янського РУ ГУ натрапили журналісти "Антикорупційного Бюро України" на пл. Вокзальній, 3. Він не зважив за потрібне відрекомендуватися медійникам, які повідомили про злочин міліцію. Крім того, усіляко заважав працювати журналістам, перешкоджаючи їхній професійній діяльності. У разі продовження зйомок погрожував "затягати" по судах. Коли громадські активісти забажали написати заяву про злочин на бланку, він відповів: "Якщо вам треба, то йдіть і купуйте папір". А отже, цей слідчий поповнив ряди хамів в органах, бо розмовляти по людськи та виконувати свої службові обов"язки схоже його не навчили. 
Закрити незаконно діючий МАФ із шаурмою слідчий УБЕЗу відмовився. Дивно, що саме він приймав подібне рішення, а не слідчо-оперативна група. Власник торгової точки, показав документ правоохоронцю з дозволом на торгівлю, з його слів від головного санітарного лікаря Південно-Західної залізниці. Журналістам цей папірець, нажаль, побачити не вдалося. Але ж МАФ знаходиться на території Солом"янського району столиці, до чого тут взалі залізниця. Виходить, що слідчий Солом’янського УБЕЗу покриває злочин санепідемстанції залізничної дороги.
У багатьох випадках такі дозволи "липові", бо як повідомила столична санепідслужба, їхнім органом подібні дозволи не видавалися взагалі. "Кришує" слідчий Солом’янського УБЕЗу торгівлю шаурмою чи ні вирішувати читачам, а факти вперто говорять про порушення міліціонером законодавства, а от же про його пряму зацікавленість у незаконній діяльності ось таких торгових точок.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.