Серед журналістів теж є свої «тітушки»

25 июля 2013, 10:06
журналіст
0
225

Тільки не «румуни»

На одному з ефірів у Савіка Шустера міський голова Харкова Геннадій Адольфович Кернес пригрозив українським патріотам переламати руки і ноги, якщо ті наважаться посягнути на харківський пам'ятник комуністичному диктатору, ворогу української державності, україножеру леніну.

Депутат-регіонал  Олександр Фельдман, який проводить конгреси за міжнаціональну толерантність, напав на журналістів у холі Верховної Ради, коли ті знімали, як той курить. Попри заборону самим же парламентом паління у непередбачених для цього місцях. Не сподобалося «толерантному", що знімають без дозволу порушення ним власноруч проголосованого закону.

Журналіст Дмитро Гордон зателефонував мені на мобілку, аби пообіцяти приїхати до Дніпропетровська, щоби переламати руки і набити, як він сказав, *бало, за мій допис «ЄВРОбачення Дмитра Гордона». Знову погрози, знову ламати, бити.

Я, звісно, не узагальнюю, просто задаюся питанням: чи не вимальовується деяка тенденція з певним етнічним відтінком? Явно не «румунським». Якесь загострення чи що?

Стосовно Гордона. Уявляю, який би зчинився вселенський ґвалт, якби щось хоч віддалено подібне дозволив собі я. На мене б миттєво завели карну справу, невдовзі б судили і посадили. А «Центр Візенталя» заніс би мене у список нацистських злочинців. 

Інша річ, коли мені прямим текстом погрожує Гордон. Йому, бачите, можна. Так і треба. Бути сіоністом в Україні ніхто не забороняє, це тільки українським націоналістом не можна! Причому  на СВОїй же БОгом ДАній землі. Нізащо! Бо тобі за це руки і ноги переламають. Пригрозять в прямому ефірі! У під'їзді підкараулять. Подзвонять на мобілку, запитають якою рукою пишеш, аби знати яку ламати. А якщо працюєш двома на клавіатурі, то значить обидві! Плюс є*ало.

Чи не від своїх "тайванчиків" та "анзориків" Гордон цього набрався? Адже російські кримінальні авторитети - давно бажані і регулярні гості в його програмі на Першому національному. Так от БАНДУ, як і ЗЕКІВ - ГЕТЬ з ефіру! А з ними і журналістів-гопників!

З дописом, в якому виклав факт висловлених мені Гордоном погроз фізичної розправи у вигляді заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, я звернувся до НТКУ. Надіслав електронного листа на поштові скриньки:  petrunok@ntu.ua, inform@news.ntu.ua, pr@ntu.ua    

Всі мовчать, ніби води в рота понабирали. Бояться свого «смотрящего»-не«румуна»? Може він їм теж, якщо раптом щось не так, то відразу по *балу? Вітаннячка пані Христині Стебельській! Ще раз кажу: «БАНДУ - ГЕТЬ!» і «ЗЕКА - ГЕТЬ!» Як з ефіру, так і з влади!

Читай також:

Людина, яка назвалася Дмитром Гордоном, пригрозила поламати мені обидві руки і набити є*ало. За євреїв

Євген Сверстюк про ідеологічне лакейство. На Першому національному

ЄВРОбачення Дмитра Гордона

"Шустер-live": ганьба Шустера як ведучого і Кернеса як мера перетворилася на їхній професійний тріумф

У Кернеса на "Шустер-live" стався напад антиукраїнського сказу. "Сучій пьос" розгавкався на "Свободу"

Перший (анти-)Національний пропагує "понятія" і показує авторитета "тайванчика" достойною людиною

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.