Руслана Лижичко в буцегарні!

6 августа 2013, 08:51
журналіст
0
366

Переможницю Євробачення запроторили за грати

Два чоловіки, одягнуті в схожу, як мені здається, на енкаведистську форму, ведуть Руслану по темному коридору. По лівий і правий боки - в'язні за гратами. Нарешті Руслану кидають у камеру...

Хоча пісня «Ейфорія» - з альбому «Мій Брат (Разом)», який вийшов ще в 2012 р., поява кліпу на телебаченні припала якраз на другу річницю ув'язнення Ю.Тимошенко. Принаймні, саме цього дня у «Національній двадцятці» з російськомовним Матіасом на Першому (анти-) Національному відео побачив я. До того воно не траплялося мені на жодному з музичних каналів, хоча дивлюся їх часто і, зазвичай, в курсі новинок, а надто - україномовних.

На початку кліпу висвічуються слова: «Україна. Київ. Далеке майбутнє». Судячи з розмаху політичних репресій в державі, не таке вже й далеке. Все це відбувається вже сьогодні. Фінал обнадіює - повсталі бранці виборюють свободу. Щоправда, вийшовши на волю, бачать вщент зруйноване місто. Ніби після вибуху атомної бомби. Може це натяк на результати правління головного гопника країни - президента-рецидивіста та його окупаційної адміністрації, зокрема київського гауляйтера?

Пісні не вистачає лише закликів «Юлі - волю!» та «Зека - геть!». Але той, хто захоче, їх відчує. Між рядочків. Саме так і сталося зі мною. Цьому неабияк сприяли настрій, атмосфера й енергетика кліпу.

«Так буває раз.

Може кожен з нас
Вийти в небеса.
Ей-форi-я!

Я усе вiддам,щоби бути там.
Це моє iм`я -
Ейфорi, Ейфорi,
Ей-форi-я!
»

Читай також:

Олег Карамазов («Брати Карамазови») про Януковича: «Те, що ця людина сиділа в тюрмі - для мене абсолютно не було показником чогось поганого»

Музичні кліпи… з сурдоперекладом? На Першому національному – саме так

Тема Фіделя не розкрита. Головним героєм знятого на Кубі кліпу ТНМК став Ф. Кастро

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.