Чи варто сподіватись на справедливість від вовків в овечих шкурах

8 августа 2013, 13:29
Політик, законотворець.
0
436
Чи варто сподіватись на справедливість від вовків в овечих шкурах

«Правоохоронці», набиваючи свої кишені, Вітьку давно вважають за «лоха». Скоріше так воно і є, оскільки напередодні президентських виборів...

 • Прочитав на інформаційному сайті zz.te.ua статтю «Мера Почаєва підозрюють у махінаціях?». Зокрема в статті йдеться про те, що правоохоронцями було встановлено порушення з боку Почаївського мера Іванюка О.П., точніше нецільове використання ним бюджетних коштів. Правоохоронці встановили, що понад 200 тисяч гривень надходжень від оренди комунального майна спрямовано в “обхід” бюджету на діяльність єдиного комунального підприємства міста – Почаївського ККП.


 • 31 жовтня 2010 року я був обраний депутатом Почаївської міськради, після увійшов в склад постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету та був обраний секретарем комісії.


 • Дуже часто на «нашій» комісії звучало питання про поповнення статутного фонду Почаївського ККП. Проте, Почаївське комунальне підприємство являється в місті з деяких послуг монополістом і при умовах повної відсутності конкуренції немало би бути збитковим.


 • Без дозволу міськради, директор ККП бере кредити в банку на заробітні платні, бюджет міста пустий, а мер міняє машини, як рукавички…


 • Це не перша перевірка діяльності мера, як і попередні, ця пройде безуспішно. Неодноразово, я звертався в правоохоронні органи с приводу зловживань службовим становищем Почаївським міським головою, але складу злочину – не в одному оці, вони не бачать. Не тільки в Почаївських правопорушеннях не бачать складу злочину – проблема вже державного рівня!


 • Хто має вилікувати зір нашій правоохоронній системі? Де ті «окулісти-міністри»? Куди дивиться «Президент?»?


 • «Правоохоронці», набиваючи свої кишені, Вітьку давно вважають за «лоха». Скоріше так воно і є, оскільки напередодні президентських виборів, втративши контроль Янукович дозволяє підлеглим накаляти ситуацію в державі. В наслідку чого «глава держави» потерпить повне фіаско та піде в невідомому напрямку.  Але це не вирішить існуючих проблем. Відсутність самоповаги до себе, до своєї історії, культури... і є проблемою українського соціуму. Людські цінності проміняні на соцпакети і мамону! Проблему можна вирішити формуванням здорової громадської думки, за що повинні взятись не корумповані політики, незаангажовані журналісти та небайдужі громадяни.


 • «Се тобі лише здавалось, що воно—гора» - Євген Маланюк

     

                                                                    Автор статті –Костянтин КРАСОВСЬКИЙ

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.