Прикутого до інвалідного візочка ректора поставив на ноги... електронний браслет

9 августа 2013, 15:01
журналіст
0
312

До такого висновку дійшла спільна експертна комісія МВС та МОЗ, створена задля розслідування втечі з-під домашнього арешту ректора податкової академії Петра Мельника, спійманого на хабарі

Фахівцями обох міністерств встановлено, що електронний браслет, одягнутий на прикутого до інвалідного візочка ректора з метою нагляду за його пересуваннями, мав низку цілющих властивостей. Зокрема, неабияк сприяв нормалізації роботи серця, стабілізації тиску, а також підвищенню загального тонусу організму.

У висновку експертизи йдеться, що оздоровчий ефект призвів до одномоментного викиду потужного заряду адреналіну, з яким пацієнт Мельник не впорався. Саме спрага до активних дій і спонукала хворого до втечі.

Відтепер медичні фахівці розглядають можливість застосування таких браслетів до інших важкохворих, а надто –  серцевими недугами. На це вже отримана попередня згода  від правоохоронного відомства.

Вимальовується така схема отримання браслетів: пристрій виписує лікар на спеціальному бланку з печаткою медичного заходу, після чого складається клопотання до Головного управління відповідної служби Міністерства внутрішніх справ.

У вільний продаж електронні браслети не надходитимуть, поки не буде створений дієвий механізм контролю за їхнім використанням та розроблені заходи з унеможливлення підробок.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.