Совість і влада

21 августа 2013, 12:32
Політик
0
158

Це мій виступ був десь в кінці 80-х...

Така природа людини, що коли немає внутрішнього цензора, який називається совістю, або потужного контролю з боку народу, то чи це в давні часи чи сьогодні, завжди буде спокуса щось собі прихопити більше. Адже недаремно кажуть «своя сорочка ближче до тіла». Це мій виступ був десь в кінці 80-х. Сьогодні він нікого не здивував би, а тоді Перший секретар ЦК Компартії України Володимир Щербицький звинуватив мене у безпринципності до антирадянських і націоналістичних проявів. А мій виступ назвав демагогічним випадом. Та ще й пригрозив, що це не може залишитися без відповідних висновків і оцінок. Що це означало в той час, я думаю всім відомо. Та як кажуть, Бог йому суддя. 

Сьогодні ситуація інша. Можна говорити про все і про всіх. Критикувати будь-кого, висловлювати свої думки в інтернеті, реагувати на події хоч щохвилини. Я тільки проти вульгарності і анонімності. Багато що змінилося і це добре. Незмінною залишається тільки природа людини і бажання наживи. Змінюються тільки способи збагачення тих, хто при владі. І це не залежить від кольору партійних прапорів.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Киев,влада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.