Газета Дніпропетровської обласної ради "Зоря" назвала українців "хохлами"

22 августа 2013, 12:29
журналіст
0
571

"Привітала" з Днем Незалежності

Це кричуще неподобство сталося у виданні «Зоря-город»  № 33/22 (422/22) від 14 серпня 2013 р. На останній 16 сторінці в кросворді, який чомусь названо «естонським» (на яких, до речі, підставах? Хто пояснить, причому тут естонці? Нічогісінько естонського там немає! ), в питанні № 18 по вертикалі читаємо: «Столица хохлов». І нижче, під кросвордом у тексті, що догори дригом, під тим же вісімнадцятим номером відповідь – «Киев».

Не стерпівши завданої образи національним почуттям, зателефонував до приймальні редакції за номером 27-16-52 і зажадав вибачень. Як перед всіма українцями, так і переді мною персонально.  Спочатку мені сказали, що це звичайна  опечатка. Та яка ж це, до біса опечатка? Це ж не помилка в слові!

Потім мовили, що це недогледіла пенсіонерка, яка заміщала коректоршу, що пішла у відпустку. А ще патякали, що цей кросворд гумористичний. То, виходить, "Зоря" так жартуєте? Їй смішно? Українцям має бути веслело, коли їх називають "хохлами"? Ах ви ж покидьки!

По цьому телефону я говорив (точніше, визнаю, горлав) з трьома особами, в тому числі і з головою спостережної ради друкованого видання Сергієм Чернявським. І всіх їх прокляв до сімдесят сьомого коліна! Нехай  горять у пеклі!

Розлючений, я волав їм у слухавку, що проституюючи журналістську професію, вони  деградували не лише морально, а й інтелектуально. З ума-розуму геть усі повиживали! Спаскудили газету до неможна своїми безкінечними вілкулами і удодами (Євген Удод – голова облради) на пару з ВікторФедоричемЯнуковичем і партією регіонів. В публікаціях "Зорі" – відродження навіть не брежнівщини, а вже сталінізму!

Не добираючи слів, назвав їх всіх падлюками, мерзотниками й останньою сволотою! Бо таки заслужили, гади! За образу національної честі і гідності УКРАЇНЦІВ! Та ще й напередодні свята Незалежності! Що, скажете, не можна було так? А їм - можна? Мене та таких як я - "хохлами"!? На своїй же рідній землі!

Та за таке головреда офіційного органа обласної ради - негайно у відставку як і всю редколегію включно з головою спостережної ради! Із занесенням суворої догани у трудові книжки! Ти бач які!

Будь вони, негідники, ще і ще раз прокляті, проститутки і проститути, журнализи срані, хохли-малороси без роду й племені, дебіли-гідроцефали і маразматики, бандюковичі трикляті!

P.S. Закликаю всіх національно-свідомих українців висловити своє обурення за вказаним номером телефону. Код Дніпропетровська - 0562

Читай також:

Як дніпропетровська «Зоря» городян «киданула»


Губернатор Вілкул - ..."золоте дівча" Дніпропетровщини? Газета облради представила читачам голову ОДА в новій якості


Я вийшов з НСЖУ


Прес-секретар віце-прем'єра Вілкула заявляє, що його шефу підкинули наркотики! Та чи справді підкинули?

Голова ОДА Олександр Вілкул - зірка дніпропетровського телеефіру!


«Вілкул» - молоде ігристе старого розливу


Олександр Вілкул - совковий русифікатор-українофоб, узурпатор і нарцис

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.