Міліція "знайшла" у FEMEN зброю

27 августа 2013, 15:15
журналіст
0
259

Колись таке саме було з "Порою"

Незабаром, після того як 9 років тому, восени 2004-го в офісі "ПОРИ" мєнти "знайшли" тротилові шашки, детонатори, цвяхи і контрагітаційну продукцію проти Януковича, грянув МАЙДАН. Сьогодні такі самі мєнти "знайшли" в штаб-квартирі ФЕМЕН бойовий пістолет, патрони, гранату та обведені прицілом фотографії Путіна та Кіріла. Отже очікувати залишається недовго? Значить вже зовсім скоро? Дай-то Боже...

Але якби події не розгорталися далі, одне можна констатувати зі впевненістю: як не було довіри до міліції тоді, так немає і зараз. Так само, як 9 років тому у "ПОРИ" і сьогодні у ФЕМЕН, "право"охоронці можуть знайти гранати, гармати, вогнемети й танки в будь-кого. В кожного. В тому числі і в тих, хто зараз читає ці рядки. І в того, хто їх пише. Це виглядає точно так, як в тій рекламі: "У вас ще не знайдено вибухівки? Тоді ми йдемо до вас!"
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.