«Анти-FEMENська" тріскотня Шилової - інформаційна складова спецоперації?

29 августа 2013, 08:59
журналіст
0
240

Помічниця-консультантка Олега Ляшка, депутат дніпропетровської облради Вікторія Шилова: "Наше движение АНТИ-Femen предупреждало, что жизнь в Украине станет для Femen невыносимой".

«У Femen виноваты все, кроме них самих» - пише вона на своїй сторінці у Фейсбуці і продовжує:

«Прочла статью в Украинской правде - «У Femen кажуть, що міліція підкинула їм зброю», которая начинается словами «Лідер жіночого руху Femen Анна Гуцол заявляє, що у вівторок під час обшуку їхнього столичного офісу, міліція підкинула їм зброю», и опять пришла в ужас. Этой ж каких женщин представляет Фемен?Восемь существ легкого поведения, ненавидящих собственную страну и собственный народ? Ещё совсем недавно они обращались к министру Захарченко с просьбой предоставить охрану и защитить их жизни, так как боялись нападений. Теперь им, оказывается, уже подбросили гранату и фотографии Путина и Кирилла.


«Девочки», ну даже не смешно. Я выкладывала в Интернете ваши фотографии с вашими же надписями друг на друге в адрес государственных и религиозных деятелей. А теперь, оказывается, и фотографии не ваши - как говорится, «я не я и хата не моя».

Наше движение АНТИ-Femen предупреждало, что жизнь в Украине станет для вас невыносимой, что вы перешли грань прощения и понимания. Мой вам окончательный совет: срочно просите убежища во Франции и возглавляйте «жіночий рух» там. Хотя уверена, что через полгода вас выдворят и оттуда и никакие деньги ваших антиукраинских спонсоров не помогут».

На що я їй відповів у коментарі під текстом:

«Так само все що завгодно могли знайти і в мене, і в Шилової. І коли це буде потрібно, обов'язково знайдуть. Так що немає, чому радіти. Я не наймався адвокатом до ФЕМЕН, але провокаційний і маніпуляційний контекст того, що відбулося, очевидний. І не лише мені. Нещодавно поцуплені мєнтами у ФЕМЕН при їх затриманні фото, опинилися у Шилової. От мені цікаво, як це так сталося? Завдяки яким дружнім контактам з "бандо"охоронцями? Чи не через дружні стосунки з дніпропетровським УБОЗівцем-регіоналом Германом Масяйкіним? А підкинута граната і пістолет? Чи не причетний, часом, до цього Анти-Фемен? Якщо у Шилової загадковим чином можуть опинитися поцуплені світлини, то чому б так само Шиловій не підкинути щось вибуховонебезпечне до офісу ФЕМЕН?»

Мою репліку Шилова залишила без відповіді.

Тим часом на сторінці FEMEN-international з'явився фото-плакат з очільницею руху «Анти-ФЕМЕН» Вікторією Шиловою та її суворим попередженням на адресу ФЕМЕНісток.


Вочевидь, у такий спосіб проводяться паралелі з гоніннями з боку «право»охоронців, які останнім часом зазнав на собі FEMEN. Текст на фото є англійським перекладом одного з висловлювань Вікторії Шилової, яке прозвучало в її інтерв'ю виданню «Взгляд.RU»:

«Я их четко предупредила - если произойдет еще одна выходка, то дальше последуют очень нехорошие вещи с нашей стороны. И нас никто не остановит. Наш ответ будет законным, но будет крайне унизительным для них.»

А ще Шилова  розповідає російській Інтернет-газеті лише їй єдиній відомі подробиці про те, як «в Оболонском РОВД они (FEMENістки) «обделали» всю комнату, где их держали. Они, оказывается, наелись слив, персиков и пургена, для того чтобы сделать это публично перед крестом Андрея Первозванного, сняв с себя одежду. Я извиняюсь за такие подробности, но это правда».

Це вона про плани ФЕМЕН справити фізіологічні потреби на публічних акціях з нагоди 1025 річчя Хрещення Київської Русі.

Щодо побиття ідеолога руху Святського, то Шилова говорить, що йому дуже пощастило і пояснює напад його чіплянням до чоловіка традиційної орієнтації: «он просто заработал то, что заработал. Он нетрадиционной сексуальной ориентации. Иногда такие люди пристают к мужчинам традиционной сексуальной ориентации. Думаю, он заработал бы нечто более худшее... Ему просто повезло, что он попал в больницу с таким диагнозом...»

В цьому інтерв'ю Шилова також заявляє, що належить до віруючих Московського Патріархату: «я православный человек. Причем я принадлежу именно к Московскому патриархату» - підкреслює вона.

Тоді зрозуміло, чому її так обурили плани ФЕМЕН провести протестну акцію в Києві саме проти посланців «руского міра». Ось чому вона започаткувала свій антиФЕМЕНівський рух не після анти-папських диверсій активісток ФЕМЕН у Ватикані, і не після того, як ті спиляли на київському Майдані встановлений під час Помаранчевої революції у вшанування жертв Голодомору та політичних репресій в Україні Поклінний Хрест, освячений української церквою. Ініціатором його встановлення виступила греко-католицька громада.

Шилова не змогла стерпіти образи Путіна й Гундяєва і стала на захист саме Московського патріархату. Оце для неї - святе.  Шилова => «Анти-ФЕМЕН» => московський патріархат  => Путін & Гундяєв => рускій мір. Як на мене, то такий ланцюжок видається досить логічним. Більше того, виникає питання: а чи не є "антиФЕМЕНська" тріскотня Шилової певним інформаційним прикриттям чи супроводом переслідувань, в яких FEMEN звинувачує українські та російські спецслужби? Чи не виступає Шилова їхньої неофіційною речницею? Cудячи  з того, як все відбувається - дуже на те схоже.

Одначе парадоксальна й досить курйозна вимальовується картинка.

Шилова декларує, що на дух не переносить гомосексуалів і звинувачує Юрія Луценка в політичній педерастії за його фразу під час доповіді на Світовому Конгресі Українців, що «краще раз на рік гей-парад на Хрещатику, ніж російські танки». А сама без жодного дискомфорту працює помічницею у не вповні, якщо толерантно, "традиційного", або ж , частково «нетрадиційного» Ляшка. На відеоплівці його допиту, датованою 1993 роком, що свого часу підірвала Інтернет, він прямим текстом визнає, що надавав сексуальні послуги такому собі Борі. 

Шилова заявляє про свій український патріотизм, а сама належить до московського патріархату. Чи це не все одно, як, припустимо, бути медиком й одночасно, поза основною роботою, підпрацьовувати кілером?

Шилова називає активісток Фемен "дівчинками за викликом", а сама стрибає з партії у партію: «Громада» Лазаренка (причому це після того, як підтримла Помаранчевий Майдан), Партія регіонів, СПУ, РПЛ. І мабуть це теж далеко не кінець. Чому б наступного разу їй не опинитися, приміром, в СДПУ(о) Віктора Медведчука. Дивно, що вона досі не там. Адже сповідувані Шиловою різко антиєвропейські, проросійські погляди, точнісінько відповідають не стільки програмі РПЛ, скільки «Українському вибору» путінівського кума:

«Мене дуже дивує, як так звані «євроінтегратори» вперто пхають нас до Єврозони, де ми будемо не те що другого, а третього сорту» - це інша цитата Шилової.

А що, судячи з поведінки Росії, українці ніколи в житті не були для неї другосортні? Та завжди! І вчора, і сьогодні, і завтра. Таке ж, тільки вже вічне ставлення очікує українців і там, куди хоче їх "запхати" Шилова - в зоні «руского міра». 

Ще одна цікава деталька: електронна адреса розміщеного на «Взгляді.ру» інтерв'ю Шилової закінчується «числом звірини» - трьома шістками: http://www.vz.ru/politics/2013/8/2/632666.html

Спантеличує й інтригує сам заголовок з прямою мовою Шилової: "Мы придумаем аналогичный ответ». По-перше,  якщо відповідь аналогічна, то її не слід придумувати. Бо вона вже є, тому що за визначенням - «аналогічна». Це міркування звичайного журналіста, який на відміну від Шилової, ніколи не був гендиректром Дніпропетровської ОДТРК і жодного разу в своєму житті не консультував депутата.

А по-друге, і це найсмішніше -  про " аналогичный ответ» сказано на адресу ФЕМЕН щодо їхніх епатажних витівок. То що ж мається на увазі? Така сама топлес-акція? Чи, не приведи Господи, аналогічний публічний акт за допомогою вжитих слив та пургену?

Шилова «ответит» у такий спосіб сама, чи разом з подругами зі свого руху? А чи обране вже місце і дата для завдання аналогічної відповіді?

Читай також:

У донецькому барі відхрещуються від оголеної дівчини з прапорцем України між сідницями (ФОТО). Цей постер належить FEMEN, але він не про «кафешку»

"Пипець-3": у Ляшка звинуватили Юрія Луценка в... педерастії. Політичній

Активісток FEMEN знову побили. Рух "Анти-FEMEN" в дії?

«Радикалівка» Ляшка вирішила боротися проти FEMEN після того, як дізналася, що активістки хотіли послати "на х*й" Путіна і Гундяєва

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.