Оцінка минулого має бути глибокою, об'єктивною і принциповою

31 августа 2013, 14:45
Політик
0
151

Про політиків, які повинні бути патріотами-державниками

На жаль, у нас багато політиків, а мало патріотів-державників, які, на відміну від перших, думають лише про чергові чи позачергові вибори, а не про країну і народ. Можливо саме тому у нас немає спадковості влади. Слід відзначити, що кожен з президентів, урядів щось та зробив для країни корисного, в більшій чи меншій мірі — інакше держави уже б не існувало. Але замість того, щоб закріпити уже здобуте, ми майже завжди у всіх прорахунках, інколи й у своїх, звинувачуємо тих, хто працював до нас. Завжди починаємо, як з чистого аркушу.
Оцінка минулого має бути глибокою, об'єктивною і принциповою. Цього ніхто не заперечує, але суть в тім, що минуле не зміниш, потрібно плідно працювати сьогодні і чітко бачити результат, який буде від твоєї праці завтра.
Наприклад: ми придбали нову квартиру, то не будемо ж стогнати вічно, що стіни не рівні, підлога «грає» під ногами, — це факт, який від наших нарікань не зміниться. Що ми робимо? Плануємо і починаємо робити євроремонт. До речі, не чув, щоб робили «таможенний» ремонт 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: політика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.