Є така робота - Опозиціонер.

3 сентября 2013, 10:42
Владелец страницы
Голова Черкаського Осередку ВГО Молодий Народний Рух
0
308
Є така робота - Опозиціонер.

Дивлячись на деяких сучасних опозиціонерів, з'являється враження що перед словом "опозиціонер" не доставили букву "Ж"...

Навіть не уявляє простий люд як важко боротись з режимом чи то ЯнукОвоща чи будь яким іншим. 

Наші опозиціонЄри ночі не досипають, їдло недоїдають щоб нарід оцінив їх тяжку боротьбу.

Ви тільки уявіть, як важко бігати з рупором і кожного разу в те ОРАЛО кричати одні й ті ж слова. Хіти це звичайно: "Країна в небезпеці!", "Банду геть..!", "Вони крадуть... а Я ні" і т.д. 

Як важко нашим  опозиціонерам вилазити із своїх новеньких джипів і йти їхніми натруженими ніженьками до людей.
А люди не жаліють рядових опозиціонЄрів, весь час задають якісь дурні питання, весь час щось просять. Хочби один підійшов до якогось місцевого опозиціонера і дав йому 100 гривень на розбудову його політичної сили. А якби кожен з нас дав їм по 100 гривень то це ж можна купити кілька гектарів землі і засіяти їх кукурудзою або краще ще раз добре бухнути в Нічному Клубі.Але не все так погано. Є. Є в нас чесні опозиціонери котрі щиро кричать на майданах і б'ються як риба об лід. Шкода що це в своїй більшості нацмени з сусідніх держав таких як : Молдова, Россєя і т.д.
Вони вивчили основне гасло "Слава Україні" і добре ним володіють, пхають його куди треба і не треба.

Мені болить за те все.

Я не розумію чому наш народ котрий народив серед себе такиї як Святослав, Хмельницький, Залізняк, Гонта, Чорновіл, зараз йде за цими пристосуванцями.

Скоро вибори, можливо опозиція буде іншою, але кричалки лишаться ті самі. Шило на мило...
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: опозиція,політика,Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.