Ще один "пипець": у Ляшка Кличкам закидають прихильність до гей-культури

10 сентября 2013, 12:54
журналіст
0
260

Через фотосесію десятирічної давнини для німецького журналу «Мах»

У "публічній схильності до гей-культури" братів Кличків «викрила» помічниця-консультантка народного депутата Олега Ляшка, голова Дніпропетровської територіальної організації РПЛ, депутат Дніпропетровської облради, головред і власник газети "Правий берег", засновниця й лідер руху "АНТИ-Фемен" Вікторія Шилова:

Viktoria  Shilova

"Дивлюся на оці «картинки» і думаю: чому так відбувається, що найдемократичніші, найчесніші, найбільш про-європейські державні діячі або громадські рухи насправді виявляються банальними заробітчанами доларів, євро й шекелів. Мабуть, брати Клічко вважають, що Україна - це ще один штат Америки, де свого часу стало можливо обрання президентом плейбоя Рейгана. Хоча Рейган знімався хоча б у білизні, та й журнали ті були для американських жінок.

Я не засуджую Віталія та Володимира за їхню публічну схильність до гей-культури. Як-то кажуть, кожному своє. Просто мені тепер зрозуміло, чому брати Клички так ратують за права секс-меншин і настільки прагнуть стати такими собі «європейцями». Мені важко уявити Віталія Кличка, який в статусі кандидата в Президенти моєї країни надасть до Центрвиборчкому оці фотографії.  

Насправді, все це не смішно, а дуже гірко. Бо насправді ж, головні європейські цінності для нас - це насамперед система європейського права, а не можливість паплюжити слов'янські та православні традиції. Цікаво, цьому ці брати можуть навчити молодих хлопців у боксерських клубах чи про які моральні засади розповісти дітям в школах? 

Моральний розпад несумісний з претензіями на державну владу. Але дуже добре, що ми все це бачимо. Бо одна справа - базікати у Верховній Раді про патріотизм та любов до сімейних цінностей, і зовсім інша - зафіксовані факти. А факти, як відомо, річ уперта."


 


 На тобі, маєш. А як же багаторічні стосунки Володимира з американською актрисою Хайден Панет'єрі? Це теж публічна пропаганда гей-культури? Чи такий собі відволікаючий маневр її «палкого прихильника»? Гра на публіку? Виходить, Кличко-молодший всіх надурив, окрім Шилової. Це ж треба...А у Віталія  - давній і міцний шлюб. Троє дітей. У Шилової - двоє. Причому кожен має свого татуся. До того ж батька другої дитини достеменно знає лише сама матуся. В активі Вікторії Віталіївни - два розлучення. В цьому статусі вона й завагітніла востаннє, помістивши себе в цікавому стані на білборд з неоднозначним закликом «приєднуватися».

Коллапс морали от Виктории Шиловой

В даному випадку я нікого ні в чому не звинувачую. «Кожному - своє», як пише Шилова. Просто дивуюся і ніяк не збагну, як саме за таких обставни в Шилової вистачає сумління проголошувати себе захисницею традиційних православних цінностей? І зрештою, в кого ж, дозвольте спитати, з урахуванням вище наведеного, сім'я традиційніша та православніша? Адже факти, як наголошує Шилова, справді річ вперта.

«Бо насправді ж, головні європейські цінності для нас - це насамперед система європейського права» - в тому числі й на плюралізм культур, свободу думки й самовираження, зрештою право на свою орієнтацію. У всьому.

Цікава й така деталь: жоден з братів Кличків - якими б "публічно схильними до гей-культури" вони не були - ніколи в житті не надавав сексуальних послуг особам однієї з собою статі, як це робив лідер РПЛ  Олег Ляшко, в чому він сам зізнався на відомій відеоплівці, ставшою свого часу одним з хітом Інтернету:

 "Це був незвичайний зв'язок, де є активний і пасивний. Якщо вже брать по цим параметрам, то я конєшно виступав як пасивний.  Але коли це взагалі виходило за рамки, то я казав: Боря, ти не то робиш. Якщо я навіть і погодився на ці твої вот еті умови, то тільки через те, що ти мені щось по роботі пообіцяв і тому подібне, але це не значить, що ти можеш робити зі мною все, що хочеш. Такого не було».

Шилова декларує свою прихильність до московського патріархату, то нехай тоді прокоментує і наступну "фотосесію". Наскільки богоугодною справою займається на цих світлинах намісник Лаври, владика-"регіонал" Павло (Петро Лебідь)?

Схоже на те, що гріх нетрадиційності є чи не єдиним, який, судячи з публікацій, відсутній в одіозного священника. В усьому ж іншому - весь джентльменський набір звичайного мирського можновладця "біло-блакитної" орієнтації.

Цей закид у неповній "традиційності" - вже другий від Шилової за останній час. Перед цим вона звинуватила у політичній педерастії Юрія Луценка. Хто наступний?

До речі, говорячи про себе, скажу, що готовий проявляти толерантність до гомосексуалів та їхнього "маршу рівності" раз, чи навіть два на рік, але ніколи не терпітиму в Україні сповідувану Шиловою так звану ідею "слов'янської єдності", "рускій мір", кпу і партію регіонів - остання є однією з переліку тих, де встигла побувати Шилова перед РПЛ.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.