Обрання голови ІНІЦІАТИВНОЇ групи «органом» сьогодні було ЗАБЛОКОВАНО

12 сентября 2013, 18:28
0
367
Обрання голови ІНІЦІАТИВНОЇ групи «органом» сьогодні було ЗАБЛОКОВАНО

ДО УВАГИ ЗМІ та Громадськості! ...представниками "органу" планувалось "захопити" ініціативну групу для майбутнього обрання "своєї громадськості для міліції Києва",-В.Хабібуллін

ДО УВАГИ ЗМІ та Громадськості! Сьогодні 12.09.2013 відбулось позачергове засідання Громадської ради при ГУ МВС в м. Києві (http://mvs.gov.ua/mvs/control/kyiv/uk/publish/article/86738), на якому представниками "органу" планувалось "захопити" ініціативну групу для майбутнього обрання "своєї громадськості для міліції Києва". На цьому етапі план провалився і за пропозицією заступника голови ГР Вадима Хабібулліна, яка підтримана ОДНОГОЛОСНО всіма членами ГР обрано ВСІХ присутніх (21) членів ГР членами ініціативної групи + 6 членів від ГУ МВС Києва. Обрання голови ІНІЦІАТИВНОЇ групи «органом» сьогодні було ЗАБЛОКОВАНО. Наступне засідання ініціативної групи по підготовці до обрання до нового складу Громадської ради при ГУ МВС України в м. Києві планується на 18:00 26.09.2013 в приміщенні на вул. Володимирській, 15. Пропонується всім (ЗМІ, Громадськість), кого дана тема зацікавила спланувати та отримати дозвіл на перебування в залі при обранні голови ІНІЦІАТИВНОЇ групи та секретаря. На попередньому засіданні Громадської ради та сьогодні членами Громадської ради при ГУ МВС України в м. Києві ОДНОГОЛОСНО рекомендовано на громадську посаду голови ІНІЦІАТИВНОЇ групи Вадима Хабібулліна та секретаря Тетяну Шевчук. З повагою, Вадим Хабібуллін, заст. Голови Громадської ради при ГУ МВС в м. Києві.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.