Олег Ляшко веде свій родовід зі «Слова о полку Ігоревім»

21 сентября 2013, 16:30
журналіст
0
552

Про це він повідав на «Ері-фм» у передачі «Від щирого серця» з Яриною Лазько. Політик зазначив, що серед інших персонажів у відомому історичному творі згадується боярин Ляшко.

Дитинство Олега Ляшка пройшло у дитячому будинку. Мама віддала його туди, оскільки народила в 19 років, а чоловік її покинув, отже не мала можливості доглядати за дитиною. Ляшко сказав, що не винуватить за це матір, бо розуміє, в якій безвиході вона опинилася. Зараз він підтримує з нею дуже теплі стосунки і як може піклується про її здоров’я.

Після дитбудинку Ляшко з першого по одинадцятий класи навчався в Інтернаті.

Зі своєю дружиною Росітою майбутній «радикал» познайомився в залі ігрових автоматів «Ельдорадо», що неподалік редакції газети, в якій він працював. Ляшко визнав, що був затятим гравцем і просиджував за автоматами цілі ночі. Одного разу йому відмовилися видавати виграш і він пішов сваритися з адміністрацією закладу, де й зустрівся з майбутньою дружиною.

Згодом він подолав цю згубну звичку і став одним з ініціаторів заборону грального бізнесу. А в 35 років кинув палити.

Олег Ляшко має декілька судимостей. По першій кримінальній справі  відсидів рік за гратами. Тоді, у 1994 році, йому інкримінували шахрайство і розкрадання державного майна в особливо великих розмірах. Вийшов на волю у 1995-ому за амністією.

Вдруге, 2001 року, був засуджений умовно за наклеп. Згодом він виграв цю справу в Європейському суді з прав людини. У 2006 р. суд визнав Ляшка винним у розповсюдженні неправдивої інформації і зобов'зав спростувати її.

Ляшко перебуває в шлюбі вже 15 років і має одинадцятирічну доньку, яка за його словами, схожа на батька і зовнішньо й характером.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.