Уроки приниження від влади: пресу названо бомжами

3 октября 2013, 12:05
журналіст
0
257

Найбільш креативно підійшли до спецоперації зі зриву показу "Відкритого доступу" в Києві. До «Кінопанорами» завели три десятки бомжацького вигляду людей з бейджиками "Преса. Бомж-ТВ".

Показ документального альманаху «Відкритий доступ», одна з п’яти новел якого присвячена президентській резиденції «Межигір’я», зривали  в Одесі, Миколаєві, Черкасах, Донецьку, Севастополі, Сімферополі. То світло відключали , то кінотеатри в останній момент в оренді залу відмовляли, десь шукали вибухівку, десь підкидали димову шашку тощо.

Але найбільш креативно підійшли до спецоперації зі зриву показу в Києві. До «Кінопанорами» завели з три десятки бомжацького вигляду людей. Але верхом цинізму стало те, що на них начепили бейджики з написом «Преса. Бомж-тв». А перед тим їх ще й спиртним розігріли.
Фото: Анни Грабарської

Отже в якості гонорару волоцюг напоїли горілкою, почепили журналістські бейджики і організовано завели до зали. Як відомо, акцією керував один з міліцейських чинів столиці, про що свідчать покази очевидців та відзняті на мобільні телефони кадри.

Уявляєте безмежну глибину моральної деградації тих, хто додумався до цього? Адже у такий спосіб преса зазнала демонстративно-показового приниження, бо журналістів символічно порівняли з бомжами відносно володаря «Межигір’я”

Це плювок і гучний ляпас, навіть копняк під зад всім співробітникам ЗМІ разом. Ось за кого їх має нинішня влада – за нікчемних бомжів... І таке от збирається підписувати угоду про Євроасоціацію на Вільнюському самміті в листопаді.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.